Aktualności

Budżet Obywatelski kwitnie! Ostatnia szansa na złożenie projektu!

    Zapraszamy na ostatnie spotkania dotyczące składania wniosków do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. Na spotkaniu nie tylko wspólnie zasadzimy kwiaty którą zabiorą Państwo do swoich domów, ale także będziemy rozmawiać o potrzebach Państwa najbliższej okolicy. Pogoda zapowiada się nie tak wspaniale jak w ubiegłym tygodniu, ale mimo wszystko spotkamy się w plenerze.   Miejsca spotkań 18 kwietnia (sobota) 11:00 OKRZEI – staw Okrzei 11:00 KAMIENNY POTOK – park naprzeciwko poczty 14:00 AL. NIEPODLEGŁOŚCI – skwer przy pętli autobusowej 14:00 PRZYLESIE – plac zabaw przy boisku MOSiR     Prosimy o punktualność - tylko pierwsze 50 osób dostanie sadzonki kwiatków. Do Państwa dyspozycji będzie też specjalista hordowy roślin, który odpowie na wszystkie pytania.

Sopot nagrodzony na Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego

W ramach Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego, który odbył się w dniach 11-12 kwietnia 2015 roku w AmberExpo w Gdańsku, przyznane zostały medale „MERCURIUS GEDANENSIS” oraz wyróżnienia.

SKLA WALCZY O SOPOCKIE SZKOŁY. SPOTKANIA Z MISTRZEM

  Piękny i malowniczo położony sopocki Stadion Leśny zasługuje, by trenowali na nim najlepsi lekkoatleci Trójmiasta. Tak się dzieje od lat, choć ostatnio grono to uszczupliła zakończeniem kariery Anna Rogowska. Mistrzyni świata w skoku o tyczce sprzed sześciu lat podjęła nowe wyzwanie: zwabić do „królowej sportu” najmłodszych, wśród których znajdzie się kandydat na mistrza. Wcielając się w rolę Ambasadora programu szkolenia ENERGA Athletic Cup, do spróbowania swoich sił na bieżni, rzutni lub skoczni zachęcała, wraz z innymi lekkoatletami, uczniów dwóch sopockich Szkół Podstawowych. W kolejce czekają następne.    

"...od Fiordów ...do Tatr"

Chór Wydziału Zarządzania UG "Non Serio" zaprasza na kolejny koncert z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu", który odbędzie się w zabytkowej auli przy ul. Armii Krajowej 101 w Sopocie.   Podczas koncertu usłyszą Państwo zarówno aranżacje polskich utworów jak i muzykę norweską, którą zaprezentuje gościnnie chór The Alesund Round Table Choir. Pojawi się zarówno muzyka znanych klasyków jak i wiele żartów muzycznych, a wszystko to w lekkim wiosennym nastroju.     Piątek 17 kwietnia godzina 19:00 - wstęp wolny Aula B-4 Wydziału Zarządzania UG w Sopocie, ul. Armii Krajowej 101

Rodzicielski DKF o … ważnych tematach

  Program skierowany jest do rodziców nastolatków oraz do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje wychowawcze na temat relacji z nastolatkiem „o wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach” dotyczących rodzicielstwa, więzi rodzinnych, zakłóconych relacji i konflikcie pokoleń. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 15 kwietnia o godz.18.00 w SWPS przy ul. Polnej 16/20 w Sopocie.„Whiplash” (2014), reż. Damien Chazelle  - „o docieraniu do siebie, o pokonywaniu własnych ograniczeń, a także o poszukiwaniu ojca w sobie i swojej życiowej drogi...”

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...