Aktualności

Przyznano stypendia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury

W pierwszej turze naboru wniosków stypendialnych dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury komisja stypendialna przyznała stypendia artystyczne

Konkurs na Sopocką Majówkę

Sopocka Majówka organizowana do tej pory pod nazwą Sopot Ulica Artystów, a jeszcze wcześniej jako Święto Monciaka, w tym roku zmienia nazwę i charakter. Celem wydarzenia jest aktywizacja mieszkańców Sopotu poprzez aktywny udział w imprezie.

Koncert kolęd i pastorałek

W najbliższą sobotę, 25 stycznia b.r. o godzinie 17.00 w Sopocie w kościele p.w. Zbawiciela, skwer Otto Bowiena odbędzie się koncert gdyńskiego, mieszanego chóru SYMFONIA.

Drugi etap pilotażu projektu EPOurban

Miasto Sopot rozpoczyna właśnie II etap pilotażowych konsultacji w międzynarodowym projektcie EPOurban - "Integracja prywatnych właścicieli budynków mieszkalnych w proces rewaloryzacji przestrzeni miejskiej". Celem tego projektu jest zaangażowanie prywatnych właścicieli budynków mieszkalnych, w tym zabytkowych, w proces ich odnowy.

"Pod otwartym niebem" - wystawa członków Towarzystwa Plastyków Polskich przy Związku Polaków na Białorusi

Do 16 lutego w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie potrwa wystawa, która prezentuje twórczość Towarzystwa Plastyków Polskich przy Związku Polaków na Białorusi, skupiającego prawie stu artystów - malarzy z Grodna, Mińska, Brześcia, Witebska, Mohylewa, Baranowic, Lidy, Wołkowyska.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...