Aktualności

Rozpoczynamy budowę kolejnych mieszkań komunalnych w Sopocie

W czwartek, 20 czerwca nastąpiło przekazanie placu budowy na ul. 3 Maja. W tym miejscu planowana jest budowa mieszkań komunalnych dla młodych sopocian

Już po raz szósty startuje największy wakacyjny festiwal filmowy ORANGE KINO LETNIE SOPOT - ZAKOPANE 2013

Od 1 lipca do końca sierpnia - miasta partnerskie - Sopot i Zakopane zamienią się w największe w Europie kina pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na największe polskie i zagraniczne hity filmowe, wyświetlane codziennie na olbrzymich ekranach, na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Oba miasta, we wszystkie weekendy wakacji, połączy pociąg PKP Intercity z WagonemFilmowym Orange Kino Letnie

Zet Tour w sopockiej marinie – regaty, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa

Na terenie sopockiej mariny 29 i 30 czerwca w ramach akcji Zet Tour odbędą się regaty żeglarskie sekcji Optimist i sekcji Katamaran Uczniowskiego Klubu Sportowego Navigo pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu.

Streetworkerzy pomogą bezdomnym

Przez całe wakacje, od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. w Sopocie realizowany będzie program pracy ulicznej – streetworking. Ośmiu streetworkerów docierać będzie do osób, wymagających wsparcia i pomocy (w tym do osób bezdomnych) poprzez kontakt bezpośredni – na ulicy, w parku, na plaży.

Zdrowi i aktywni także w wakacje

Sopocianie uczestniczący w bezpłatnych zajęciach finansowanego przez Miasto Sopot programu "Zdrowi i Aktywni", którego głównym celem jest wypromowanie zdrowego stylu życia, będą mogli popracować na swoją sylwetką i zdrowiem także w wakacje.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...