Aktualności

PostMajówka na #Goyki3

Majówka w tym roku wypada w środku tygodnia pracy. Sopocki Art Inkubator postanowił nieco wydłużyć ten czas i zaprosić do siebie na atrakcyjne wydarzenia. Chętni będą mieli możliwość zwiedzenia willi przy Goyki 3 i wzięcia udziału w zaplanowanych wystawach i spotkaniach. Czeka także zabytkowy park w którym można będzie posłuchać kameralnych koncertów.

„Wojna Rosji z Ukrainą. Sfery konfliktu” – 83. Salon Młodopolski

Gościem 83. Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego będzie gen. Mieczysław Cieniuch. Spotkanie zatytułowane „Wojna Rosji z Ukrainą – sfery konfliktu” odbędzie się w środę, 4 maja, w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, i będzie drugim poświęconym tematowi wojny w Ukrainie. Wstęp wolny.

Od maja nowe godziny działania Centrum Wsparcia Ukrainy

Centrum Wsparcia Ukrainy w Sopocie od 1 maja pracować będzie w dni powszednie w godz. 10.00-18.00, w soboty i niedziele Centrum będzie nieczynne. 2 maja (poniedziałek) Centrum otwarte będzie w godz. 10.00-14.00.

Karta Sopocka zastąpi Kartę Mieszkańca

Od 1 maja sopocianie, studenci sopockich uczelni partnerskich oraz nasi nowi mieszkańcy z Ukrainy będą mogli otrzymać nową Kartę Sopocką. Dzięki niej zyskają wiele udogodnień, upustów i rabatów w instytucjach miejskich i punktach usługowych w mieście. Nowa wersja karty będzie gwarantować zniżkę w sopockiej Strefie Płatnego Parkowania i darmowe wejścia na molo przez cały rok.

Masz problem ze znalezieniem pracy? Dołącz do projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy”

Projekt Sopot Aktywni Mieszkańcy pomógł już ponad trzydziestu osobom w podniesieniu swoich kwalifikacji i szans na rynku pracy oraz znalezieniu zatrudnienia. Zapraszamy do udziału kolejne. Dzień Otwartych Konsultacji odbędzie się 17 maja.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...