Aktualności

Napisz recenzję i w nagrodę jedź do Sopotu!

Redakcja Teatru TVP wraz z Gminą Miasta Sopotu oraz Teatrem na Plaży w Sopocie ogłaszają konkurs otwarty dla widzów Telewizji Polskiej na napisanie recenzji ze spektaklu Teatru TV (premierowego bądź powtórkowego) emitowanego w Programie 1 TVP lub TVP Kultura w okresie marzec – maj 2014 roku.

Sopot i Gdańsk w odświętnym stroju

Święto sportu rozpocznie się lada chwila więc jak każdy dobry gospodarz Sopot zadbał o właściwą dekorację miasta.

Sportowcy z całego świata trenują w Sopocie – zobacz zdjęcia

Zawodnicy z całego świata już od poniedziałku trenują na Ergo Arenie oraz na AWFiS w Gdańsku. Ostatnie przygotowania przebiegają w atmosferze skupienia i sportowego napięcia, nie brakuje również uśmiechu.

Aktywne i zdrowe starzenie się społeczeństwa. Wynalazki, które pomogą seniorom

W Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie odbyła się konferencja podsumowująca projekt DOMESTIC - „Domowy asystent osób starszych i chorych”. Tematem przewodnim konferencji były rozwiązania w zakresie wspomagania aktywnego i zdrowego starzenia się społeczeństwa.

Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce – jak dojechać i gdzie zaparkować

Już w najbliższy weekend największa lekkoatletyczna impreza tego roku na świecie! Od piątku do niedzieli (7-9 marca) w ERGO ARENIE Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014. W imprezie wystartuje 600 lekkoatletów ze 138 krajów

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...