Aktualności

O wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugie w tym roku spotkanie "Rodzicielskiego DKF", które tym razem dedykowane jest przede wszystkim rodzicom. Porozmawiamy „o wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach” dotyczących rodzicielstwa, więzi rodzinnych, zakłóconych relacji i konflikcie pokoleń.

Już w poniedziałek rozpoczynamy kolejną edycję Festiwalu Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY

To już piąta edycja Festiwalu Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY, który odbędzie w tym roku się w dniach 12-17 maja 2014 roku

Rozpoczęcie remontu ul. 23 Marca – uwaga zmiany w organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu robót związanych z zadaniem „Przebudowa kanalizacji deszczowej wraz z układem drogowym i infrastrukturą podziemną w ulicy 23 Marca w Sopocie”. Prace obejmują odcinek od ul. Armii Krajowej do posesji nr 110 tj. do wysokości dojazdu do kompostowni.

Bezpłatna pomoc osobom poszkodowanym przestępstwem i członkom ich rodzin

Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno-Prawne INTERIOS w ramach realizowanego na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości projektu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem zaprasza Państwa do współpracy w rozpropagowaniu projektu i docieraniu z pomocą do jak największej liczby osób pokrzywdzonych i członków ich rodzin.

Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie przeznaczonym dla dzieci i młodzieży ze szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...