Aktualności

Prezydentka Sopotu wybrana do Rady Polskiej Organizacji Turystycznej

Minister sportu i turystyki powołał Radę Polskiej Organizacji Turystycznej na IX kadencję. W składzie Rady znalazła się Magdalena Czarzyńska-Jachim, prezydentka Sopotu, która objęła funkcję zastępczyni przewodniczącego Rady POT.

Sopocka Noc Muzeów. Magiczny świat historii i sztuki

Noc Muzeów wystartuje już 18 maja, zapraszamy do spędzenia jej w Sopocie. Wydarzenie przeniesie mieszkańców i turystów w magiczny świat historii i sztuki. Sopocka Organizacja Turystyczna, we współpracy z sopockimi instytucjami kultury, przygotowała bogaty program pierwszej edycji sopockiej Nocy Muzeów. Przed nami niezapomniane wydarzenie, w trakcie którego muzea, teatry, galerie, kultowe miejsca w kurorcie otworzą swoje przestrzenie do nocnego zwiedzania.

Badania preferencji komunikacyjnych mieszkańców. Wypowiedz się na temat transportu w Sopocie

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej, którego zadaniem jest integracja transportu publicznego na obszarze 14 miast i gmin aglomeracji trójmiejskiej, rozpoczął badania marketingowe dotyczące preferencji i zachowań komunikacyjnych mieszkańców Sopotu. Realizacja badań potrwa do 29 czerwca 2024 r.

Powiatowy Urząd Pracy oferuje doradztwo zawodowe

W ramach działań PUP Gdynia w Punkcie Obsługi Mieszkańców w Sopocie (budynek Centrum Wsparcia Ukrainy) osoby zgłaszające się po pomoc w rozwiązaniu problemu zawodowego mogą skorzystać z indywidualnego spotkania z doradcą zawodowym oraz spotkań grupowych. Na spotkania obowiązują zapisy.

Fale. Targi mody i designu

Na sopocką plażę nadpłyną pierwsze Fale. Targi mody i designu odbędą się 11 i 12 maja w Mamuszki 14. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...