Aktualności

70 rodzin otrzyma mieszkania w Sopocie

Kolejne rodziny otrzymają mieszkania komunalne w Sopocie, w budynkach przy ul. Świemirowskiej 2-4, 11, 15, 17, ul. Malczewskiego 29 oraz ul. 3 Maja 18 A. Koszt budowy nowych mieszkań (ul. Świemirowska 2-4 oraz ul. Malczewskiego 29) to 16,3 mln zł. Pozostałe lokale to zasób odzyskany, także w nowych budynkach komunalnych.

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

XXXVII sesja Rady Miasta Sopotu – transmisja na żywo

„Zdrowy Samorząd” – głosuj na Sopot!

Sopot znalazł się wśród kilkudziesięciu samorządów nominowanych do konkursu „Zdrowy Samorząd”, którego celem jest nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego najbardziej skutecznych w realizacji zadań związanych z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń. Internetowe głosowanie trwa do 1 marca.

Trefl Sopot wraca do domu

Po blisko dwóch miesiącach na wyjeździe sopoccy koszykarze wracają do ERGO ARENY. W ostatnim rozegranym tam spotkaniu „serce Sopotu”, po emocjonującym starciu pokonało lokalnego rywala – Polpharmę Starogard Gdański. W poniedziałek, 19 lutego, podopieczni Marcina Klozińskiego będą chcieli tę sztukę powtórzyć w meczu z AZS-em Koszalin.

Zawodowcy i amatorzy na kortach

To będzie bardzo intensywny rok na kortach Sopot Tenis Klubu. W planach jest aż 70 turniejów tenisowych, w tym prestiżowy Challenger Sopot Cup 2018, który będzie rozgrywany na przełomie lipca i sierpnia. Swoje turnieje będą mieli również amatorzy. Najbliższy już w sobotę i niedzielę, 17 i 18 lutego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...