Aktualności

Spotkanie z pracami Krzysztofa Gliszczyńskiego

„Geometrica de physiologiam pictura” to tytuł ekspozycji, którą przygotowała Państwowa Galeria Stuki w Sopocie. Prace Krzysztofa Gliszczyńskiego oglądać będzie można od 23 lutego, wernisaż wystawy dzień wcześniej, o godz. 19.30.

Mazowsze Niepodległej – 70 lat „Mazowsza”

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” wyjątkowym koncertem uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, a także obchody 70. rocznicy swojego powstania. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w ERGO ARENIE 3 czerwca, już w sprzedaży. Posiadacze Karty Sopockiej mogą je kupić w specjalnej cenie 20 zł.

Wspieraj lokalnie, czyli sopocianie sopocianom

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych kolejny rok z rzędu namawia mieszkańców kurortu, by w ramach akcji „Sopocianie sopocianom 1%” przekazywali procent swojego podatku na organizacje pożytku publicznego działające się w naszym mieście.

W trosce o środowisko

Objazdowa Zbiórka Odpadów Niebezpiecznych to okazja, by zgodnie z przepisami i ekologią pozbyć się śmieci, których nie można wyrzucać do ogólnych pojemników. 16 lutego będzie możliwość oddania odpadów niebezpiecznych bezpośrednio do specjalnego samochodu.

Zmień złe nawyki na zdrowe praktyki

Każdy z nasz swoimi codziennymi działaniami ma wpływ na poprawę stanu naszego środowiska. Jak żyć bardziej ekologicznie, oszczędniej i zdrowiej pokazują spoty edukacyjne przygotowane przez fundację Agencja Monitoringu Regionalnego Atmosfery Aglomeracji Gdańskiej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...