Aktualności

Sopot nagrodzony na Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego

W ramach Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego, który odbył się w dniach 11-12 kwietnia 2015 roku w AmberExpo w Gdańsku, przyznane zostały medale „MERCURIUS GEDANENSIS” oraz wyróżnienia.

SKLA WALCZY O SOPOCKIE SZKOŁY. SPOTKANIA Z MISTRZEM

  Piękny i malowniczo położony sopocki Stadion Leśny zasługuje, by trenowali na nim najlepsi lekkoatleci Trójmiasta. Tak się dzieje od lat, choć ostatnio grono to uszczupliła zakończeniem kariery Anna Rogowska. Mistrzyni świata w skoku o tyczce sprzed sześciu lat podjęła nowe wyzwanie: zwabić do „królowej sportu” najmłodszych, wśród których znajdzie się kandydat na mistrza. Wcielając się w rolę Ambasadora programu szkolenia ENERGA Athletic Cup, do spróbowania swoich sił na bieżni, rzutni lub skoczni zachęcała, wraz z innymi lekkoatletami, uczniów dwóch sopockich Szkół Podstawowych. W kolejce czekają następne.    

"...od Fiordów ...do Tatr"

Chór Wydziału Zarządzania UG "Non Serio" zaprasza na kolejny koncert z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu", który odbędzie się w zabytkowej auli przy ul. Armii Krajowej 101 w Sopocie.   Podczas koncertu usłyszą Państwo zarówno aranżacje polskich utworów jak i muzykę norweską, którą zaprezentuje gościnnie chór The Alesund Round Table Choir. Pojawi się zarówno muzyka znanych klasyków jak i wiele żartów muzycznych, a wszystko to w lekkim wiosennym nastroju.     Piątek 17 kwietnia godzina 19:00 - wstęp wolny Aula B-4 Wydziału Zarządzania UG w Sopocie, ul. Armii Krajowej 101

Rodzicielski DKF o … ważnych tematach

  Program skierowany jest do rodziców nastolatków oraz do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje wychowawcze na temat relacji z nastolatkiem „o wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach” dotyczących rodzicielstwa, więzi rodzinnych, zakłóconych relacji i konflikcie pokoleń. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 15 kwietnia o godz.18.00 w SWPS przy ul. Polnej 16/20 w Sopocie.„Whiplash” (2014), reż. Damien Chazelle  - „o docieraniu do siebie, o pokonywaniu własnych ograniczeń, a także o poszukiwaniu ojca w sobie i swojej życiowej drogi...”

Wystawa Miasto, przestrzeń, sztuka

Od dnia 12 kwietnia do 17 maja 2015 w Muzeum Sopotu prezentowana będzie wystawa Miasto, przestrzeń, sztuka.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...