Aktualności

Aktywne i zdrowe starzenie się społeczeństwa. Wynalazki, które pomogą seniorom

W Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie odbyła się konferencja podsumowująca projekt DOMESTIC - „Domowy asystent osób starszych i chorych”. Tematem przewodnim konferencji były rozwiązania w zakresie wspomagania aktywnego i zdrowego starzenia się społeczeństwa.

Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce – jak dojechać i gdzie zaparkować

Już w najbliższy weekend największa lekkoatletyczna impreza tego roku na świecie! Od piątku do niedzieli (7-9 marca) w ERGO ARENIE Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014. W imprezie wystartuje 600 lekkoatletów ze 138 krajów

Zaproszenie

Muzeum Sopotu serdecznie zaprasza na finisaż wystawy "Artur Nacht-Samborski 1898 -1974. Twórca i założyciele Szkoły Sopockiej", który odbędzie się w najbliższy weekend 8 i 9 marca.

Rehabilitacja społeczna

Rehabilitacja społeczna Ma ona na celu umożliwienie osobom niepełnosprawnym uczestniczenia w życiu społecznym, a realizowana jest przede wszystkim przez wyrabianie zaradności osobistej, pobudzanie aktywności społecznej osoby niepełnosprawnej, a także wyrabianie umiejętności samodzielnego wypełniania ról społecznych. Do podstawowych form aktywności wspomagającej proces rehabilitacji społecznej, ale także zawodowej, zalicza się uczestnictwo w: turnusach rehabilitacyjnych i w warsztatach terapii zajęciowej.

"ZIELONY MĘŻCZYZNA” W TEATRZE NA PLAŻY

Fundacja Teatru BOTO zaprasza na spektakl "Zielony mężczyzna" 28 lutego i 1 marca o godz. 19.00 w Teatrze na Plaży.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...