Aktualności

Sopockie Wakacje pod Żaglami 2017

Uwaga młodzi żeglarze! Miasto Sopot chętnych do udziału w rejsach po Zatoce Gdańskiej i do portów południowo-wschodniego Bałtyku zaprasza na pokład S/Y Alf.

Memphis w… Sopocie. Muzyka, wystawy i grill

Będzie dużo świetnej muzyki, wystawa, wykłady i oczywiście smakowite jedzenie. Zapraszamy państwa na festiwal Memphis in Poland. Główna muzyczna część programu , czyli spotkanie z typowymi dla Memphis rockiem, bluesem i soulem, odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie 17 czerwca.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup zapraszają do wzięcia udziału w XXII Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2017. Impreza odbędzie się 3 czerwca. Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na parkingu przy Operze Leśnej, ul. Moniuszki. Starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Kawiarnia dla seniora – spędź miło czas z sąsiadami

Sopockie kawiarnie zapraszają seniorów, mieszkańców Sopotu powyżej 60. roku życia, do miłego spędzenia czasu przy filiżance kawy lub herbaty za symboliczne 1 zł.

Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus CantatSopot 2017

W poniedziałek 15 maja rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Chóralny MUNDUS CANTAT – najbardziej rozśpiewana i multikulturowa impreza chóralna w Polsce. W programie festiwalu znajdą się koncerty z udziałem wyjątkowych chórów z Kolumbii, Litwy, Ukrainy, Rosji, Gruzji i Polski. Festiwal potrwa do soboty 20 maja. Zespoły mierzyć się będą w trzech kategoriach muzycznych: muzyka sakralna, muzyka świecka oraz jazz, gospel i spirituals – walcząc o Statuetkę Sopockiej Mewy oraz nagrodę Grand Prix.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...