Aktualności

Liga Europejska Piłki Plażowej w Sopocie?

  Sopot i sopocką plażę wizytował dzisiaj Gabino Renales, Dyrektor Generalny światowej Federacji Piłki Plażowej (Beach Soccer) w towarzystwie Tomasza Iwana, Przewodniczącego Komisji PZPN ds. Piłki Plażowej oraz Adama Górko, Wiceprzewodniczącego Komisji.  

Młodzi sopoccy rugbiści z wizytą w mieście partnerskim

 

Open Source Art Festival 2013

  Open Source Art Festival to festiwal multimedialny, którego zadaniem jest prezentacja najciekawszych niszowych projektów muzycznych i wideo wykorzystujących w procesie twórczym wolne oprogramowanie, czyli narzędzia open source'owe. Wszystkie wydarzenia projektu stanowią program o najpełniejszym, wieloaspektowym spojrzeniu na dźwięk, obraz, ruch i możliwości jego użycia.    

Pomóżmy Danielowi i Dawidowi!

Zapraszamy na koncert charytatywny Serca Gwiazd już 24 listopada o godz. 15.00 w Zatoce Sztuki. Gościem specjalnym będzie Paweł Małaszyński

PREZYDENT MIASTA SOPOTU ORAZ STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA POLSKA ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANDRZEJEM POCZOBUTEM AUTOREM KSIĄŻKI „SYSTEM BIAŁORUŚ”

22 listopada 2013 (piątek) o godzinie 18.00 w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie odbędzie się spotkanie z Andrzejem Poczobutem, autorem książki „System Białoruś”, które poprowadzi Adam Hlebowicz. Książka autorstwa korespondenta Gazety Wyborczej w Grodnie opowiada o mechanizmach funkcjonowania ostatniej dyktatury w Europie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...