Aktualności

SOPOCKIE CENTRUM WOLONTARIATU ORAZ URZĄD MIASTA SOPOTU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE „SOPOCKI WOLONTARIUSZ ROKU 2013”

Od 12 listopada do 2 grudnia br. można zgłaszać nominacje w konkursie „Sopocki Wolontariusz Roku 2013”. Konkurs to nie tylko niepowtarzalna okazja, aby podziękować swoim Wolontariuszom, ale także możliwość uhonorowania tych, którzy na co dzień angażują się w działania przynoszące społeczny pożytek.

Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Sopocie

  Wojciech Młynarski – jeden z największych polskich autorów ostatniego 50-lecia – będzie bohaterem festiwalu, który odbędzie się w dniach 21-22 września w Zatoce Sztuki w Sopocie. Na ten czas Sopot stanie się miejscem spotkań artystów, z którymi Mistrz pracował niegdyś i tych, z którymi pracuje w chwili obecnej. „Chcemy, żeby Festiwal spełniał rolę wskaźnika dobrego gustu i wysokiej kultury, zarówno w warstwie słowotwórczej, jak i scenicznej. Mamy nadzieję, że znajdziemy szeroki oddźwięk wśród polskiej publiczności, wychowanej w paru pokoleniach na piosenkach Wojciecha Młynarskiego” – zaprasza Natalia Turczyńska-Schmidt, organizatorka Festiwalu.  

Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Sopot 2014

Zachęcamy do przeczytania artykułu w Przeglądzie Sportowym

Nie będzie referendum w sprawie odwołania sopockiej Straży Miejskiej

Radni Miasta Sopotu jednogłośnie podjęli uchwałę o odrzuceniu wniosku mieszkańców, złożonego w dniu 17 października 2013 r. przez Kongres Nowej Prawicy – Sopot (inicjatora referendum) o przeprowadzenie referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej w mieście Sopot. 573 podpisy na listach są nieważne.

Daj sobie szansę – przyjdź na badania

Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie ul. B.Chrobrego 10 zaprasza panów, którzy ukończyli 50 rok życia na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku nowotworu gruczołu krokowego

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...