Aktualności

Granty dla organizacji pozarządowych

Przypominamy o warunku ubiegania się o dofinansowanie obozu, kolonii ( informacja zawarta w ogłoszeniu o konkursie)  poprzez wykazanie działań na rzecz społeczności lokalnej .

Przedszkole dla wszystkich sopockich maluchów

Doskonała wiadomość dla sopocian: wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat biorące udział w naborze zostaną przyjęte do sopockich przedszkoli. 

Tablica upamiętniająca prof. Władysława Bartoszewskiego

Profesor Bartoszewski, Honorowy Obywatel Sopotu jest jednym z ostatnich niekwestionowanych autorytetów w Polsce i zagranicą. Szczególny podziw i szacunek budzi jego bohaterska działalność w czasie wojny i zaraz po niej, co przypłacił pobytem w obozie w Oświęcimiu oraz komunistycznym więzieniu. 23 kwietnia br., dzień przed drugą rocznicą śmierci Władysława Bartoszewskiego, na budynku sopockiego ZAiKS-u, gdzie Profesor co roku spędzał wiosenne wakacje, odsłonięta zostanie poświęcona mu tablica. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12.00 na ul. Powstańców Warszawy 29, od strony ulicy Mokwy.     

Giełda Prac Sezonowych w Sopocie

Prezydent Sopotu, Prezes Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy zapraszają na Giełdę Pracy. Poszukujących pracy na wakacje i nie tylko, zapraszamy na Giełdę Pracy w branży hotelarsko – gastronomicznej. Giełda odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w Sopotece Galerii Multimedialnej (Sopot Centrum p. II), ul. Tadeusza Kościuszki 14.

Koncert charytatywny w Operze Leśnej

W poniedziałek 24 kwietnia w sali koncertowej Opery Leśnej o godzinie 18.00 odbędzie się doroczny koncert charytatywny na rzecz podopiecznych stowarzyszenia „ZADBA”.W koncercie pod tytułem „Prince of Jazz” wystąpią studenci Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej, a także muzycy gdyńskiego Teatru Muzycznego. Bilety cegiełki w cenie 30 zł można kupować w siedzibie stowarzyszenia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 – Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Sopocie oraz w sekretariacie SWA przy Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...