Aktualności

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 27 lutego do 3 marca planowane są prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.  

Sopoccy radni za sprowadzeniem kolejnych repatriantów

Umożliwienie sprowadzenia 7 kolejnych polskich rodzin z Kazachstanu, określenie formy, wysokości i trybu przyznawania pomocy dla repatriantów, zmienione stawki za odbiór śmieci oraz tegoroczna edycja budżetu obywatelskiego – te tematy zdominowały ostatnią sesję Rady Miasta Sopotu.

KWIDO – poszukujemy seniorów do grupy testowej

Rusza nabór do pierwszej grupy testowej, której zadaniem będzie dostosowanie do potrzeb osób starszych platformy KWIDO, czyli nowoczesnego systemu teleopieki. Od piątku, 28 lutego, sopoccy seniorzy zainteresowani udziałem w pilotażu mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

„Pielęgnacja w pigułce” – cykl bezpłatnych spotkań

Dom Pomocy Społecznej w Sopocie organizuje cykl bezpłatnych spotkań pt. „Pielęgnacja w pigułce”. Zapraszamy wszystkich opiekunów, wolontariuszy oraz członków rodzin opiekujących się obłożnie chorymi.

Sopot ostrzega przed go-go

Ostrzeżenia o niebezpieczeństwach wynikających z wizyt w klubach go-go pojawiły się dzisiaj na ulicach Sopotu. Kubiki ustawione w pobliżu klubów są dwujęzyczne, można na nich przeczytać m.in. fragmenty artykułów ze skandynawskiej i brytyjskiej prasy oraz dane sopockiej Policji. To część miejskiej kampanii informacyjnej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...