Sopot dostępny

Nauka języka i doradztwo zawodowe. Cudzoziemcy korzystają z projektu Wielokulturowy Sopot

Minęły dwa miesiące realizacji projektu Wielokulturowy Sopot – wzmocnienie sopockiego systemu wsparcia cudzoziemców. Projekt wspólnie prowadzą Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie i Gmina Miasta Sopotu. Działania realizowane są w Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie i sopockich szkołach.

Grupa rozwojowa „W kobiecym rytmie” – dołącz do spotkań

Jeśli pragniesz polepszyć jakość swojego życia, przyjrzeć się swoim emocjom, budować poczucie własnej wartości, asertywność, nauczyć się komunikować swoje potrzeby i budować zdrowe relacje, skorzystaj z bezpłatnych spotkań grupy rozwojowej dla kobiet. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Sopot – Aktywni Mieszkańcy

Jeśli szukasz pracy lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2)”. Otrzymasz pomoc w zaplanowaniu indywidualnej ścieżki rozwoju dostosowanej do potrzeb.

Specjalistyczny sprzęt do Zespołu Szkół Specjalnych nr 5  

W trosce o sopockich uczniów, Gmina Miasta Sopotu zawnioskowała o dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Sopocie. Wniosek w ramach „Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” zgłoszony został do Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wskaż sopocką organizację pozarządową roku 2022

Do 31 października mieszkańcy Sopotu, organizacje pozarządowe oraz miejskie instytucje mogą nominować wybraną organizację w konkursie o tytuł „Sopocka Organizacja Pozarządowa Roku 2022”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...