Dla branży turystycznej

Gminy uzdrowiskowe obradowały w Ciechocinku

Dnia 15 lipca 2021 r. w Ciechocinku obradowali przedstawiciele gmin uzdrowiskowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin Uzdrowiskowych RP. Do stowarzyszenia należy obecnie 45 gmin uzdrowiskowych, które posiadają na swoim terenie uzdrowiska lub obszary ochrony uzdrowiskowej, albo też pretendują do uzyskania statutu uzdrowiska.

Pasja & Tradycja, czyli targi rzemiosła na molo

Targi rzemiosła i rękodzieła to pierwsza edycja dziesięciodniowego wydarzenia, które w dniach 16-25 lipca 2021 pojawi się na skwerze Kuracyjnym na molo. Targo można będzie odwiedzić w godzinach od 10:00 do 22:00.

Pomagaj mądrze! Nie dawaj pieniędzy osobie żebrzącej

Polsko-angielskie ulotki i plakaty o takiej treści pojawią się w sopockich lokalach gastronomicznych, kościołach, na klatkach schodowych oraz w różnych miejscach w przestrzeni publicznej. W Sopocie po raz kolejny rusza letnia akcja, która pokazuje, jak skutecznie pomagać i uświadamia, że dając pieniądze osobie żebrzącej nie pomagamy jej, lecz uzależniamy od datków.

Stop golasom. Turysto, szanuj Sopot!

W przestrzeni miejskiej Sopotu pojawiły się plakaty przypominające o zasadach zachowania w kurorcie. Miasto zwraca uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak uszanowanie spokoju sąsiadów, czystość czy prawidłowe parkowanie.

Błękitna Flaga dla kąpieliska Koliba

Nad kąpieliskiem Kamienny Potok – Koliba ponownie powiewa Błękitna Flaga. Symboliczne wyróżnienie przyznawane jest m.in. kąpieliskom spełniającym kryteria określone w międzynarodowym programie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...