Kulturalny Sopot

Literacki Super Festiwal

Wielkie nazwiska światowej literatury, debaty, spotkania autorskie, warsztaty i targi książki. Tworzony od 8 lat festiwal Literacki Sopot, głosami czytelników, zwyciężył w plebiscycie „Super Miasta" przygotowanym przez „Gazetę Wyborczą".

Przełóż to, czyli warsztaty tłumaczy

Art Inkubator prowadzi zapisy na warsztaty dla początkujących tłumaczy. Cztery spotkania online poprowadzi doświadczona tłumaczka literatury anglojęzycznej. Znajomość angielskiego obowiązkowa.

Art Inkubator partnerem festiwalu Between.Pomiędzy

Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy rozpocznie się w poniedziałek, 11 maja. Partnerem tegorocznej XI edycji jest sopocki Art Inkubator, który na swojej stronie opublikuje wywiady z festiwalowymi gośćmi i relacje z wybranych wydarzeń.

XI Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy

Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy rozpoczyna się w poniedziałek, 11 maja. Ograniczenia wynikające z pandemii wymusiły na organizatorach zmianę formuły wydarzenia. Tegoroczna edycja została przeniesiona do świata wirtualnego. Cały festiwal będzie można śledzić online.

O Ginczance w Muzeum Sopotu

Na kolejne spotkanie autorskie online zaprasza Muzeum Sopotu. Tym razem gościem będzie Izolda Kiec, autorka długo oczekiwanej biografii niezwykłej poetki Zuzanny Ginczanki. Rozmowa do wysłuchania 5 maja, o godzinie 17.00, na facebookowym profilu Muzeum Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...