Kulturalny Sopot

II edycja festiwalu Memphis in Poland

Druga edycja Memphis in Poland Festival odbędzie się w Sopocie od 21 do 23 czerwca 2019 r. W ramach wydarzenia zaplanowano koncerty, wykłady i wspólne grillowanie.

Trwają Sopockie Wieczory Organowe

Jak gra się na organach piszczałkowych? Rękami i nogami! Dodatkowo należy zmieniać klawiatury i dobierać brzmienia. III Sopockie Wieczory Organowe dzięki przystępnemu programowi, zapowiedzi konferansjera oraz możliwości oglądania akcji muzycznej z chóru na ekranie, postarają się po raz kolejny przybliżyć słuchaczom pracę organisty koncertującego. W trzy soboty czerwca – 15, 22 i 29 – w parafii św. Jerzego odbywać się będą koncerty kameralne. Wstęp jest wolny.

Muzeum Sopotu wstępuje do ICOM Polska – Międzynarodowej Rady Muzeów

Muzeum Sopotu prowadzi swoją działalność na wielu płaszczyznach, w tym także na międzynarodowej – tak ocenił dokonania sopockiej instytucji Jerzy Halbersztadt, wiceprzewodniczący Komitetu Narodowego ICOM Polska.

Nosowska w Operze

Opera Leśna zaprasza na koncert Katarzyny Nosowskiej. Rezerwujcie czas 15 czerwca o godz. 20.30 – będzie się działo!

Świętujemy jubileusz 110-lecia Opery Leśnej

Opera Leśna, jeden z najpiękniejszych obiektów amfiteatralnych w Europie, łączący w sobie tradycję i nowoczesność, obchodzi w tym roku 110-te urodziny! W związku z jubileuszem zapraszamy Państwa do udziału w wybranych wydarzeniach muzycznych, podczas których będziemy wspólnie świętować!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...