Kulturalny Sopot

Zapisy na wydarzenia Literackiego Sopotu

W południe, 3 sierpnia, ruszają zapisy na wydarzenia festiwalu Literacki Sopot. Dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia. Będzie poświęcona literaturze i kulturze Kanady.

Konkurs na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie

Prezydent Miasta Sopotu ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Wybickiego w Sopocie. Szczegółowe informacje dotyczące warunków, wymaganych dokumentów oraz terminów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sopotu w zakładce „Praca w miejskich jednostkach organizacyjnych”

Międzynarodowe Spotkania z Kulturą Żydowską w Atelier

XV Międzynarodowe Spotkania z Kulturą Żydowską w Teatrze Atelier rozpoczęły się 19 lipca i potrwają do 2 sierpnia. Tegoroczna edycja Spotkań zaskakuje wieloma nowościami.

Z Heleną Vondráčkovą w Muzeum Sopotu

Helena Vondráčkova najsłynniejsza czeska piosenkarka i aktorka spotka się z sopocką publicznością dwukrotnie. Pierwsza okazja już w sobotę, 25 lipca w ogrodach Muzeum Sopotu.

Nowy festiwal w Sopocie

BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim. Unikatowe warunki i uroki naturalne sceny z niestandardową gatunkową syntezą stworzą prestiżową noc muzyki brassowej i elektronicznej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...