Kulturalny Sopot

Stylowe sypialnie zapraszają dłużej

W związku z olbrzymim zainteresowaniem wystawą w Muzeum Sopotu „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Rekonstrukcja sypialni z początku XX w.” termin ekspozycji został przedłużony do 6 maja. Przypominamy, że dla sopocian wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wspomnienie o Katarzynie Kobro w PGS

W Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie 26 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy „MEDYTACJE FIBONACCIEGO + sztruksowy zając | wobec Katarzyny Kobro (1898-1951)”. Początek o godz. 19.30. Ekspozycja będzie czynna do 15 sierpnia 2018 r.

Studenci projektują przestrzeń w Sopocie

Wystawę prac studentów Architektury Przestrzeni Kulturowych Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku będzie można oglądać od poniedziałku, 23 kwietnia, w Urzędzie Miasta Sopotu. Projekty koncepcyjne dotyczące Sopotu, wykonane przez studentów, były do tej pory eksponowane w Sopotece. Po zmianie miejsca ekspozycji zostaną wystawione na I piętrze UM, przy Sali nr 36.

Dokąd w niedzielę? Do Państwowej Galerii Sztuki!

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza w swoje progi na „Niedziele ze sztuką”. W te dni PGS wprowadza promocje: -50 proc. na bilety oraz do -50 proc. na wydawnictwa. Najbliższa okazja do artystycznego spotkania już 22 kwietnia.

Premierowa „Melencolia” w Teatrze na Plaży

Sopocki Teatr Tańca zaprasza 20 i 21 kwietnia na premierę spektaklu „Melencolia” w reżyserii Jacka Krawczyka. Spektakle w Teatrze na Plaży (al. Mamuszki 2), o godz. 19.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...