Kulturalny Sopot

Minikoncert na Dzień Dziecka

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na minikoncert z okazji Dnia Dziecka. Wspólnie zagrają duzi i mali artyści. Premiera 1 czerwca.

„Sztuka w kulturze głuchych"

Goyki 3 Art Inkubator uruchamia na swojej stronie internetowej nowy cykl pt. „Sztuka w kulturze głuchych", pokazujący sztukę w wykonaniu osób niesłyszących wyrażaną językiem migowym. Pierwszy odcinek w piątek, 29 maja.

Woody Allen w kinie samochodowym

Kolejny seans filmowy w kinie samochodowym i plenerowym w Sopocie. Tym razem, w piątek, 29 maja, widzowie obejrzą „O północy w Paryżu" romantyczną komedię w reżyserii Woody'ego Allena.

Sopocka odpowiedź na hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Prezydent Sopotu, Jacek Karnowski do #hot16challenge został nominowany przez Przemka Staronia. Jednak postanowił zrobić to po swojemu i oddać sprawę w ręce sopockich artystów.

„Oświęcim. Czarna zima". Spotkanie z autorem książki

Bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Bliżej historii - Live" będzie Marcin Kącki, dziennikarz, autor książki „Oświęcim. Czarna zima". Spotkanie będzie dostępne na facebookowym profilu Muzeum Sopotu we wtorek, 26 maja.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...