Kulturalny Sopot

Piosenki Romualda Lipko w nowej odsłonie

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Wokalnego „Piosenki Romualda Lipko”, którego finał odbędzie się 27 listopada 2017 r. w MDK. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 listopada.

II Festiwal Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego

Teatr na Plaży zaprasza od 26 do 29 października na drugą edycję Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Podczas festiwalu zaprezentowany zostanie spektakl muzyczny w reżyserii Piotra Kosewskiego „Medea. Moja Sympatia”, który powstał na deskach Teatru na Plaży trzy lata temu. Trójmiejska publiczność będzie mogła również uczestniczyć w koncercie „Starsi Panowie Chórem”.

„Piosenki o Polsce” – konkurs wokalny

Miejski Dom Kultury w Sopocie zaprasza do udziału w I edycji Konkursu Wokalnego „Piosenki o Polsce”, którego finał odbędzie się 10 listopada 2017 r. w sopockim MDK.

Od sarkazmu do liryzmu – artyści z Grodzieńszczyzny w PGS

Państwowa Galeria Sztuki zaprasza na charytatywną wystawę prac artystów polonijnych z Grodzieńszczyzny. Wernisaż ekspozycji zatytułowanej „Zmieniając rzeczywistość” odbędzie się 25 października, o godz. 18.00.

Historia Novecenta w Teatrze na Plaży

Sopocki Teatr na Plaży zaprasza na gościnny spektakl Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. „Novecento” w reżyserii Iwo Vedrala zobaczyć będzie można 20 października 2017 r. o godz. 19.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...