Kulturalny Sopot

Nasza Historia w Sopotece

W Sopotece od 12 października rusza projekt Nasza Historia. To cykl wydarzeń związanych z historią Polski. Będą spotkania autorskie, warsztaty pisarskie, koncert…

Spotkanie z Anną Cieplak

Na jeszcze jedną rozmowę w ramach festiwalu Literacki Sopot zaprasza we wtorek, 17 października, Sopoteka. Spotkanie z Anną Cieplak poprowadzi Ana Matusevic. Wstęp jest wolny.

Festiwal Józefa Czapskiego

Pokazy filmowe i wykłady poświęcone postaci i twórczości wybitnego polskiego artysty i myśliciela. W Muzeum Sopotu, w piątek 13 października, rozpocznie się Festiwal Józefa Czapskiego. Artystyczne spotkania potrwają do 20 października.

„Koniec przemocy” – premiera w Teatrze na Plaży

ARTLOOP Festival, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie oraz Teatr na Plaży zapraszają na wydarzenie artystyczne pod hasłem „Zaniechanie“, zamykające realizację projektu ARTLOOP. W jego ramach zaplanowano prapremierę spektaklu „Koniec przemocy“ w reżyserii Bogny Burskiej i Magdy Mosiewicz oraz prezentację publikacj podsumowującej wszystkie edycje festiwalu.

O awangardzie dla szkół, czyli wykłady Muzeum Sztuki w Łodzi

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie oraz Dział Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi zapraszają uczniów szkół na performatywne spotkania dotyczące dziejów sześciu pojęć awangardy. Cykl wykładów jest częścią obchodów Roku Awangardy w Sopocie. Pierwsze spotkanie 12 października.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...