Kulturalny Sopot

Zimowa kraina dźwięku dla najmłodszych

Warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku szkolnym, których tematem będzie poszukiwanie różnorodnych brzmień obecnych zarówno w muzyce, jak i w otaczającej nas przestrzeni, odbędą się 5 grudnia w Operze Leśnej.

Rzeźby Myjaka w Państwowej Galerii Sztuki

Wystawa „Adam Myjak. Rzeźba” jest uhonorowaniem dorobku twórczego artysty w 70-lecie jego urodzin. Wernisaż odbędzie się W PGS 8 grudnia, o godz. 19.30, a prace artysty oglądać można do 14 stycznia 2018 r.

Co pod choinkę? Książka o Sopocie!

Sopot od lat inspiruje pisarzy, poetów, fotografów, historyków czy podróżników. Opowieść o mieście znaleźć można na kartach wielu ich książek. Takie wydawnictwo może być doskonałym prezentem gwiazdkowym nie tylko dla mieszkańców, ale dla wszystkich miłośników naszego pięknego miasta, których w Polsce, ale i za granicą przecież nie brakuje.

Pamięci Józefa Golca – przyłącz się do tworzenia wystawy

Urząd Miasta Sopotu, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Matejki oraz Muzeum Sopotu ogłaszają zbiórkę pamiątek po zmarłym w sierpniu tego roku Józefie Golcu. Zgromadzone przedmioty zostaną zaprezentowane na planowanej na wiosnę 2018 wystawie poświęconej Jego pamięci.

Artystycznie o Bożym Narodzeniu – warsztaty dla dzieci i młodzieży

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza dzieci oraz młodzież na warsztaty plastyczne towarzyszące zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Konieczne wcześniejsze rezerwacje.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...