Kulturalny Sopot

Sarah Hall - czytanie online

Art Inkubator Goyki3 od kilku tygodni działa w sieci, dlatego tym razem czytanie w cyklu „Ocean opowieści” odbędzie się online. Marta Kalmus-Jankowska przeczyta opowiadanie „Agencja” Sarah Hall. Posłuchać będzie można na Facebooku już 16 kwietnia o godz. 19.00.

Bliżej historii z Magdaleną Kicińską

Na kolejne spotkanie online zaprasza Muzeum Sopotu. Tym razem gościem cyklu „Bliżej historii" będzie reporterka, publicystka i pisarka Magdalena Kicińska. Spotkanie będzie można zobaczyć na facebookowym profilu Muzeum w środę, 15 kwietnia, o 17.00.

Warsztaty perkusyjne z Operą Leśną w Sopocie

Na Facebooku i kanale YouTube Opery Leśnej rozpoczął się cykl warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Naukę gry na perkusji w zespole perkusyjno–marszowym prowadzi Łukasz Argasiński, jeden z muzyków międzynarodowego Big Bandu Rebel Babel Ensemble. Zajęcia online odbywają się w każdą sobotę kwietnia i maja o godzinie 14.00.

Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską

Na spotkanie on-line z cyklu „Bliżej historii" zaprasza Muzeum Sopotu. Bohaterką będzie Magdalena Grzebałkowska, reporterka i pisarka. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na facebookowym profilu muzeum. Początek we wtorek, 7 kwietnia, o 17.00.

Art Inkubator. Misja w sieci

Art Inkubator Goyki 3 od kilku tygodni działa za pośrednictwem Internetu. W zgodzie z misją realizuje swoje zadania, dając pole do wypowiedzi artystom, których pandemia uwięziła w domach. Wspiera ich zamawiając artykuły, eseje, zapisy filmowe. Jednocześnie informuje o swoich przyszłych działaniach dotyczących rezydencji artystycznych. Powstał blog opisujący modele działania rezydencji w Europie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...