Kulturalny Sopot

Lato Teatralne trwa

W Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej 29 lipca odbędą się dwa koncerty (godz. 18.00 i 20.00) wspaniałego duetu: Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego. Jest to niezwykła fuzja muzycznych osobowości: jedna z najciekawszych polskich wokalistek oraz numer jeden polskiej gitary. W programie najbardziej znane piosenki z solowych płyt Doroty Miśkiewicz oraz standardy jazzowe w zaskakujących interpretacjach.

NDI Sopot Classic – wielkie otwarcie w hiszpańskim stylu

Dyrektor Artystyczny Wojciech Rajski oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot już po raz siódmy zapraszają miłośników muzyki do wspólnego przeżywania Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego NDI Sopot Classic (30 lipca-6 sierpnia).

Miśkiewicz i Napiórkowski w Atelier

Niezwykła fuzja muzycznych osobowości. Koncert jednej z najciekawszych polskich wokalistek oraz numeru jeden polskiej gitary. Koncert, który odbędzie się 29 lipca, pokazuje, jak wiele może się dziać na scenie i w dźwiękach przy użyciu dwóch instrumentów: gitary i głosu. W programie najbardziej znane piosenki z solowych płyt Doroty Miśkiewicz oraz standardy jazzowe w zaskakujących interpretacjach.

Zostań sopockim akcjonariuszem – oferta wolontariatu akcyjnego

Sopot Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sopot Classic, Sopot Non-Fiction, Literacki Sopot, Festiwal Fotograficzny „W Ramach Sopotu”... To tylko niektóre popularne wydarzenia z sopockiego kalendarza, w których można uczestniczyć jako widz. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Miasto Sopot proponują jednak udział niezwykły i aktywny. By znaleźć się w samym centrum ciekawych wydarzeń zostań sopockim wolontariuszem – akcjonariuszem.

Paszporty „Polityki” – Marzena Diakun w Boto

Gościem drugiego spotkania Salonu „Polityki” w Sopocie będzie laureatka Paszportu w kategorii muzyka – dyrygent Marzena Diakun. Spotkanie, które odbędzie się w piątek, 4 sierpnia, w teatrze Boto, poprowadzi Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika „Polityka”. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...