Kulturalny Sopot

Koncert „Vu is dos gesele”

Jednym z wydarzeń, które odbywają się w jubileuszowy roku 120-lecia Sopotu, jest koncert pieśni i piosenek żydowskich, który odbędzie się 29 grudnia w kościele św. Jerzego. Początek o godz. 19.00, bilety do nabycia przed koncertem.

Konkurs na stanowisko dyrektora Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie

Prezydent Miasta Sopotu ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Zainteresowane osoby swoje oferty mogą składać do końca stycznia 2022 r.

Koncert Świąteczny PFK Sopot

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza w grudniu na muzyczne spotkanie w Sali Koncertowej PFK Sopot w Operze Leśnej. Pierwszy z koncertów świątecznych już za nami, kolejny we wtorek, 21 grudnia. Początek o godzinie 18.00. Koncert odbędzie się w formule online.

„A to historia!” – rozmowy o warsztacie historyka w Sopotece

Sopoteka zaprasza na spotkanie online z trójmiejskimi historykami dr. Janem Danilukiem i dr. Janem Szkudlińskim, którzy postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie jak opowiadać o przeszłości, by była to opowieść pasjonująca. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia, o godzinie 17.30.

„Ogród na cztery pory roku” – spotkanie autorskie

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na spotkanie z autorem książki „Ogród na cztery pory roku”. Spotkanie z Sebastianem Kulisem rozpocznie się o godzinie 18.30. Wcześniej, o 17.00 autor poprowadzi warsztaty dla chętnych. Wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...