Kulturalny Sopot

Wystawa „Ci, którzy odeszli są wśród nas”

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wystawę prac malarzy sopockich. Wystawę zatytułowaną „Ci, którzy odeszli są wśród nas” będzie można oglądać w Dworku Sierakowskich.

Hendel i Fedorowicz – Sopoteka zaprasza

8 listopada, o godz. 17.00, w Sopotece będzie okazja do spotkania z Pauliną Hendel. Pisarka pochodzi z Miastka. Jest autorką postapokaliptycznej trylogii dla młodzieży „Zapomniana księga”. Kilka dni później do biblioteki zawita Jacek Fedorowicz, aktor, satyryk i autor książek.

O nowej generacji i teoriach spiskowych w Sopocie

Organizowany w Sopocie Festiwal Książki Psychologicznej to dwa dni wykładów, dyskusji oraz spotkań z autorami najlepszych i najnowszych publikacji psychologicznych oraz popularnonaukowych. Festiwal odbędzie się 25 i 26 października. Organizatorem jest wydawnictwo Smak Słowa.

Literacki Sopot 2020. Edycja kanadyjska

Podczas 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, Joanna Cichocka-Gula, wiceprezydent Sopotu i Leslie Scanlon, ambasador Kanady w Polsce, ogłosiły współpracę przy organizacji festiwalu Literacki Sopot. 9. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia 2020 roku.

Zagrają dla seniorów i Sopotkowa

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na koncert dedykowany sopockiemu schronisku dla bezdomnych zwierząt. Koncert na Cztery Łapy odbędzie się w sali koncertowej PFK w Operze Leśnej, 6 listopada o godz. 18.00. Tydzień później filharmonicy zagrają koncert dla seniorów.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...