Kulturalny Sopot

Plastyczne wariacje na temat rock and rolla

Na uroczyste wręczenie nagród laureatom VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock and Roll” zaprasza 9 kwietnia Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie. Na uroczystości będzie obecny muzyk Budki Suflera, Romuald Lipko.

IV Festiwal Wielkanocnej Pieśni Chóralnej

Prawdziwa uczta dla miłośników muzyki chóralnej szykuje się w sobotę, 14 kwietnia. W ten dzień w kościele pw. NMP Wniebowziętej Gwiazdy Morza w Sopocie odbędzie się zorganizowany przez Sopocki Chór Kameralny Continuo IV Festiwal Wielkanocnej Pieśni Chóralnej. Początek o godz. 11.30.

Koncertowa Mery Spolsky

Na muzyczny solo-performance w wykonaniu Mery Spolsky zaprasza 8 kwietnia Teatr na Plaży. Początek niedzielnego koncertu o godz. 20.00.

Literacki Sopot: spotkania

Wiosenny cykl spotkań przedfestiwalowych czas zacząć. 19 kwietnia w Sopotece porozmawiać będzie można z Ewą Winnicką i Cezarym Łazarewiczem, a dzień później, również Sopoteka zaprasza na Spotkanie z Justyną Kopińską.

Świat ikon w Dworku Sierakowskich

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wystawę malarstwa religijnego. Od 28 marca w dworkowej Galerii Sztuki prezentowana będzie zbiorowa wystawa ikon. Gośćmi wernisażu będą: Katarzyna Kobuszewska z Pracowni Ikonograficznej w Płocku oraz Monika Wilkońska z Pracowni Ikonopisania „Ikonostas” w Gdańsku. Początek o godz. 18.00, wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...