Kulturalny Sopot

Mololo bierze na warsztat hiszpańskie klimaty

Podczas tegorocznych wakacji przy zabytkowej fontannie na skwerze Kuracyjnym oglądać będzie można spektakl oparty na tragifarsie F.G. Lorki „Miłość don Perlimplina do Belisy”. Premiera odbędzie się 24 czerwca, wstęp jest wolny.

Stryjec, Łempicka, Modigliani… PGS zaprasza

Czerwiec w Państwowej Galerii Sztuki zapowiada się bardzo ciekawie. Wycieczka do Domu Zdrojowego zaowocuje spotkaniem z pracami znakomitych artystów.

Festiwal „Dwa Teatry” – Sopot największą sceną teatralną w kraju

Przed nami siedemnasta już odsłona Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia „Dwa Teatry – Sopot 2017”. W tym roku trzydniowe spotkanie twórców sceny radiowej i telewizyjnej odbędzie się od 19 do 21 czerwca. Wstęp jest wolny.

Rok Awangardy w Dworku Sierakowskich

Kulturalno-edukacyjny projekt dotyczący awangardy, jako kierunku w sztuce XX wieku: w teatrze, filmie, muzyce i literaturze, realizowany jest jako część projektu Rok Awangardy w Sopocie. Oto, co będzie się działo w czerwcu w Dworku Sierakowskich.

Memphis w… Sopocie. Muzyka, wystawy i grill

Będzie dużo świetnej muzyki, wystawa, wykłady i oczywiście smakowite jedzenie. Zapraszamy państwa na festiwal Memphis in Poland. Główna muzyczna część programu , czyli spotkanie z typowymi dla Memphis rockiem, bluesem i soulem, odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie 17 czerwca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...