Kulturalny Sopot

Artystycznie o Bożym Narodzeniu – warsztaty dla dzieci i młodzieży

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza dzieci oraz młodzież na warsztaty plastyczne towarzyszące zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Konieczne wcześniejsze rezerwacje.

Sopot w literaturze – literatura w Sopocie

Dwudniowe spotkanie, które odbędzie się 24 i 25 listopada w Teatrze na Plaży, poświęcone będzie obecności Sopotu w literaturze. Warto przyjść i posłuchać m.in. o tym, jak nasze miasto od ponad wieku inspiruje literatów. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

Silwanowicz i przyjaciele na bursztynowym szlaku

Od 17 listopada 2017 r. do 7 stycznia 2018 r. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie oglądać będzie można wystawę „Silwanowicz i Przyjaciele. Bursztynowy Szlak”. Zostanie ona otwarta 16 listopada o godz. 19.30.

Popołudnie w bibliotece – nie tylko z książką

Dla dorosłych i dla dzieci, z książką, przy planszówce czy na wykładzie – filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Wybickiego w Sopocie zapraszają na różnorodne ciekawe zajęcia.

„Ci, którzy odeszli, są wśród nas” – wystawa w Dworku Sierakowskich

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wystawę „Ci, którzy odeszli, są wśród nas”, będącej kontynuacją listopadowego cyklu wspomnień o wybitnych, nieżyjących już artystach związanych z Sopotem. Wernisaż odbędzie się 8 listopada, wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...