Aktywny Sopot

Ruszamy się dla zdrowia

Stowarzyszenie Zawsze w Formie realizuje w Sopocie projekty: „Sopocianie Zawsze w Formie” i „RehaSopot” (skierowany do seniorów, osób z niepełnosprawnościami, rozpoczynających aktywność i wracających do niej po przerwie). Są to darmowe zajęcia plenerowe dla wszystkich, odbywają się na sopockich błoniach. Zapraszamy!

Grand Prix Sopot-Gdynia. Zamknięta ul. Malczewskiego

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, czyli 25. jubileuszowe Grand Prix Sopot-Gdynia odbędą się w dniach 12-14 sierpnia br. Wyścigi rozgrywane będą tradycyjnie na liczącej ponad 3 km trasie poprowadzonej ulicami Malczewskiego i Sopocką.

Plaża wielu możliwości

Na sopockich plażach można także aktywnie spędzać czas. Dla wszystkich dostępna jest infrastruktura, która pomoże w organizacji wypoczynku dla całych rodzin.

Wakacje na rolkach w ERGO ARENIE

Cztery pełne, rolkarskie weekendy, prawdziwa gratka dla miłośników sportów wrotkarskich i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rolkach. W sobotę, 16 lipca, po raz szósty ruszy Rolkowisko w ERGO ARENIE. Wstęp wolny.

Jubileuszowa Tyczka na Molo

Tyczkarki i tyczkarze z ośmiu krajów wystąpią w jubileuszowej XXXV „Tyczce na Molo” w Sopocie. Rywalizacja na Skwerze Kuracyjnym przypadnie „za pięć dwunasta” przed mityngiem „Diamentowej Ligi” w Chorzowie i mistrzostwami Europy w Monachium. Konkursy kobiet i mężczyzn rozłożono na dwa dni – wysokie skakanie szykuje się zwłaszcza w zawodach panów. Mityng rozegrany zostanie 3 i 4 sierpnia na skwerze Kuracyjnym w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...