Aktywny Sopot

Międzynarodowe Zawody CSIO5* po raz dwudziesty piąty w Sopocie

Czerwcowe święto jeździectwa, międzynarodowe zawody w skokach CSIO, w trakcie których rozgrywany jest konkurs drużynowy Pucharu Narodów, to od lat sopocka tradycja. W tym roku są szczególne powody do świętowania – zawody na Hipodromie odbędą się już po raz dwudziesty piąty, w dniach 15-18 czerwca, a jubileuszowe CSIO wpisują się w tegoroczne sopockie obchody 200-lecie kurortu.

Żółci kontra Czarni, czyli ostatni akcent sezonu 2022/2023

W sobotę 20 maja o 17.00 w sali treningowej ERGO ARENY rozpocznie się wyjątkowy mecz Żółci vs Czarni! W spotkaniu wezmą udział nasi kibice oraz zawodnicy i trenerzy Trefla Sopot. Liczba miejsc ograniczona. Kibice wstęp wolny.

Majówka z Sopockim Klubem Jeździeckim

Sopocki Klub Jeździecki zaprasza na zawody regionalne i piknik rodzinny, które odbędą się w sobotę i niedzielę, 20 i 21 maja br. na Hipodromie. Wstęp wolny.

Spotkajmy się na murawie. MOSiR zaprasza na mecz i festyn piłkarski

W sobotę, 20 maja o godzinie 15.00, na boisku przy ul. 23 Marca drużyna Sopotu pod wodzą prezydenta Jacka Karnowskiego zmierzy się z zespołem Tomasza Kuszczaka, wielokrotnego reprezentanta Polski i piłkarza Manchesteru United. Częścią wydarzenia będzie festyn piłkarski zaplanowany w godz. 12.00-16.00. Wstęp wolny.

Zwyciężyć ze Śląskiem Wrocław!

Trwa faza play-off, a drużyna koszykarzy Trefla Sopot walczy o półfinał Energa Basket Ligi. Przeciwnikiem jest zwycięzca rundy zasadniczej i aktualny mistrz Polski WKS Śląsk Wrocław. Pierwsze ze spotkań w Hali Orbita przegraliśmy, drugie zakończyło się zwycięstwem żółto-czarnych. Trzecie spotkanie odbędzie się w ERGO ARENIE w czwartek, 11 maja o godzinie 20.00, a ewentualne zmagania numer 4 i 5 zostały zaplanowane na sobotę 13 maja (ERGO ARENA) i wtorek 16 maja (Wrocław). Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...