Aktywny Sopot

Z Sopotu na igrzyska, z igrzysk do Sopotu

Sezon zawodów konnych na sopockim Hipodromie trwa w najlepsze. Niemal w każdy weekend można tu oglądać skoki przez przeszkody, wyścigi konne lub zawody w ujeżdżeniu. Zwieńczeniem wakacji tradycyjnie będą jesienne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, czyli jeździecki triathlon.

Trefl Sopot podejmie Twarde Pierniki Toruń

Sezon czas zacząć! Po 151 dniach zespół Trefla Sopot wraca do ligowego grania. W niedzielę, 5 września o godzinie 18.30 w ERGO ARENIE żółto-czarni zmierzą się w Twardymi Piernikami Toruń. Bilety na spotkanie są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Kręć kilometry dla Sopotu!

Jak co roku, 1 września rozpoczęła się dwumiesięczna kampania promująca dojazdy rowerem do pracy. Punkty zebrane za przejechane kilometry będzie można wymieniać na nagrody.

Powtórka finału Ekstraligi Rugby

W II kolejce Ekstraligi Rugby Ogniwo Sopot podejmie na własnym stadionie Master Pharm Rugby Łódź. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia o godz. 14.00. Będzie to rewanż za lipcowy mecz finałowy, czyli pojedynek mistrzów z wicemistrzami Polski w rugby.

Anna Kiełbasińska na Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły!

Tegoroczne Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły zostanie rozegrane na Stadionie Leśnym Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w poniedziałek, 30 sierpnia, o godz. 17.00. W tegorocznym memoriale weźmie udział około 20. olimpijczyków i medalistów Igrzysk Olimpijskich, wśród nich Anna Kiełbasińska z SKLA, srebrna medalistka z Tokyo.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...