Aktywny Sopot

Pływacki Memoriał Andrzeja Pawińskiego

Już po raz siódmy sopocki MOSiR wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „Siódemka" organizuje zawody pływackie – Memoriał Andrzeja Pawińskiego. Zawody odbędą się w sobotę, 21 października 2023 r. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary i nagrody rzeczowe, a najlepsze „trójki" we wszystkich konkurencjach medale.

Mistrz świata nagrodzony przez prezydenta

Jakub Surowiec, żeglarz sopockiego klubu UKS Navigo, który we wrześniu wywalczył tytuł mistrza świata katamaranów A-class, odebrał nagrodę prezydenta Sopotu.

Sopocianie dobrze popłynęli w Gdyni

523 zawodników z 14 klubów wystartowało w minioną sobotę, 7 października 2023 r. na 8 torowej pływalni Marynarki Wojennej w Gdyni. Bardzo dobrze popłynęli młodzi sopocianie, którzy tego dnia wielokrotnie stawali na podium.

Trefl Sopot ponownie w ERGO ARENIE

Koszykarze Trefla Sopot wracają do ERGO ARENY. W niedzielę, 15 października, o godz. 15.30 żółto-czarni podejmą Dziki Warszawa.

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla sopocianek i sopocian

Po wakacjach MOSiR Sopot wznawia bezpłatne zajęcia sportowe, w tym także ćwiczenia usprawniające na sopockiej pływalni dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością. W ofercie zajęć są marsze z kijami nordic walking po sopockich lasach, treningi siatkówki, a od 25 października 2023 r. także zajęcia tenisa stołowego. Zajęcia są przeznaczone dla mieszkańców i mieszkanek Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...