Aktywny Sopot

Parada i regaty katamaranów w Sopocie

W weekend 15-16 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną regaty katamaranów Trzy Mola. Impreza zaliczana jest do klasyfikacji Pucharu Polski Katamaranów 2019.

Ogniwo Sopot w wielkim finale Ekstraligi rugby

Dwie najlepsze drużyny rugby kilku ostatnich sezonów zmierzą się ze sobą w finale Ekstraligi rugby. W sobotę, 15 czerwca, sopockie Ogniwo, na własnym boisku podejmie zespół Master Pharm Budowlani Łódź SA. Obie drużyny dzielą w tabeli Ekstraligi tylko 3 punkty na korzyść sopocian. Ogniwo ma na swoim koncie o jeden mecz wygrany więcej niż drużyna z Łodzi, ale to Budowlani będą bronić tytułu. Stawką sobotniego finału Ekstraligi jest tytuł mistrza Polski dla zwycięskiego zespołu.

Zdrowi i Aktywni – dołącz do ćwiczących

Bezpłatne zajęcia, które proponuje stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni, to doskonały sposób na poprawienie formy. Dla wszystkich chętnych do wyboru: joga, fitness i zumba.

Święto jeździectwa w Sopocie. Trwa CSIO5*

Najważniejsze zawody w skokach przez przeszkody, rozgrywane co roku na sopockim Hipodromie CSIO5*, w tym roku ponownie znalazły się w pierwszej dywizji europejskich rozgrywek Pucharu Narodów FEI Longines Jumping Nations CupTM. Pula nagród, o które walczyć będzie światowa jeździecka czołówka, to ponad 2 mln zł.

Mistrzowie Europy i świata w konkursie Tyczka na molo

Mistrzostwo świata i mistrzostwo Europy pod gołym niebem i halowe mistrzostwo Europy seniorów oraz tytuł wicemistrzowski w gronie młodzieżowców – imponująco prezentuje się dossier lekkoatletów, którzy  wezmą udział w rywalizacji w konkursie Tyczka na Molo. Zawody odbędą się w sobotę, 8 czerwca, na skwerze Kuracyjnym przy molo.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...