Aktywny Sopot

Elektryczne wózki inwalidzkie z dofinansowaniem

Osoby z dysfunkcją ruchu mogą otrzymać do 10 tys. złotych dofinansowania na zakup wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przywrócił dofinansowanie tej formy wsparcia. Wnioski można składać w ramach programu „Aktywny Samorząd” do 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie.

VII Sopot Beach Rugby

Sopot Beach Rugby, czyli największy plażowy turniej rugby w Polsce i jeden z największych w Europie już 3 sierpnia na sopockiej plaży. Wystąpi ponad 30 drużyn, zarówno męskich jaki i kobiecych. O zwycięstwo będą walczyć czynni rugbiści i rugbistki, oldboje, amatorzy, a nawet przedstawiciele innych dyscyplin sportu, dla których rugby na plaży to nie tylko zabawa, ale także świetny trening uzupełniający. Start turnieju o godz.11.00.

Inauguracyjny wyścig pływacki dookoła sopockiego molo

W sobotę, 27 lipca 2019, sopocki MOSiR zaprasza na inauguracyjny wyścig pływacki dookoła sopockiego molo Ziaja Cup 2019 pod Patronatem Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Kolejne wyścigi odbędą się 10.08. i 24.08.

Rolkowisko w ERGO ARENIE

Płyta areny głównej o powierzchni 4 tys. m kw. jeszcze w cztery niedziele (21, 28 lipca i 18, 25 sierpnia) należeć będzie do miłośników rolek i tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze sportami wrotkarskimi. Rolkowisko rusza zawsze o godz. 16.00, wstęp jest wolny.

W siatkę na plaży

Na sopockiej plaży trwa turniej siatkówki Ziaja Cup 2019. Sopocki MOSiR zaprasza do udziału i kibicowania.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...