Aktywny Sopot

Trefl Sopot dziesiątą drużyną Energa Basket Ligi

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Trefl Sopot po trzech dogrywkach pokonał Legię Warszawa 109:104. Było to piętnaste zwycięstwo żółto-czarnych w sezonie 2021/2022. Żółto-czarni zakończyli rozgrywki na 10. miejscu.

Pikniki z budżetem obywatelskim i otwarcie sezonu letniego

Na sąsiedzkie spotkania, które będą okazją do wspólnego spędzenia czasu, zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta w sobotę 23 kwietnia. Podczas spotkań w trzech punktach miasta będzie można m.in. przedyskutować i złożyć wniosek do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego, a także skorzystać z różnych atrakcji dla młodszych i starszych. Podczas pikniku WOPR na plaży, o godz. 12.00 miasta partnerskie – Sopot i Zakopane – wspólnie symbolicznie zainaugurują sezon letni.

Ponad 17 tys. spacerowiczów na molo

W świąteczny weekend ze spaceru po najdłuższym drewnianym pomoście w Europie skorzystało ponad 17 tys. przebywających w Sopocie gości.  

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży ponownie na Hipodromie

Sezon halowy na Hipodromie dobiega końca, ale zanim konie i jeźdźcy zaczną zmagania na świeżym powietrzu, czeka nas jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie. W dniach 7-10 kwietnia na Hali Pomarańczowej, kończąc sezon halowy, rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody.

Sopocka Wiosna na 5

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza 9 kwietnia do wspólnego biegania pod hasłem: Sopocka Wiosna na 5. Impreza odbędzie się w 8. rocznicę organizacji przez Sopot Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...