Aktywny Sopot

Trefl szykuje się na mecz z beniaminkiem

W kolejnym spotkaniu domowym koszykarze Trefla Sopot podejmie Enea Astorię Bydgoszcz. 14 grudnia w ERGO ARENIE nie może zabraknąć kibiców, którym w piersi bije żółto-czarne #sercesopotu!

Mikołajkowe skoki przez przeszkody na Hipodromie

Zawodnicy i konie w zabawnych przebraniach, skaczący w rytm znanych świątecznych przebojów, bożonarodzeniowy jarmark, zapach pierników i grzanego wina… Grudniowe zawody konne na Hipodromie tradycyjnie już rozgrywane są w przemiłej, ciepłej, świątecznej atmosferze. Hipodrom zaprasza w dniach 6-8 grudnia 2019 r. na mikołajkową edycję zawodów JumpOff.

Do kosza charytatywnie

Kolejny domowy mecz żółto-czarni rozegrają w sobotę 30 listopada. Rywalem Trefla będzie Polski Cukier Toruń. Spotkanie odbędzie się w Hali 100-lecia Sopotu przy ulicy Goyki 7. Początek o godz. 17.30. Bilety na mecz można kupić na stronie Serce Sopotu.

Jesienne skoki na Hipodromie

Zawody w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom to cykl imprez, które trwają każdego roku od października do marca. Rozgrywane są na największej w Polsce krytej ujeżdżalni na sopockim Hipodromie. Przed nami kolejna odsłona tej imprezy, która odbędzie się w weekend 23-24 listopada. Dla widzów wstęp jest bezpłatny.

ERGO ARENA dla Aktywnych Seniorów

Najbliższa odsłona Aktywnej Niedzieli to ukłon w stronę sopockich seniorów. Spotkanie w ERGO ARENIE odbędzie się w niedzielę, 24 listopada, w godz. 10.00 -16.00. Na zajęcia, badania i warsztaty wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...