Aktywny Sopot

Jakub Szymański odebrał nagrodę prezydenta Sopotu

Podczas briefingu prasowego, który odbył się dzisiaj (5 lutego) na Stadionie Leśnym przy ul. Wybickiego w Sopocie, Jakub Szymański utalentowany lekkoatleta Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego odebrał nagrodę prezydenta Sopotu i upominki od miasta.

Noworoczne rekordy sopockich lekkoatletów

Podczas halowych Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletycznych w Toruniu, Jakub Szymański reprezentujący Sopocki Klub Lekkoatletyczny ustanowił najlepszy wynik na świecie w biegu przez płotki na 60 m. To kolejny duży sukces sopockich lekkoatletów w tym roku. Na początku stycznia Lilly Nichols również startująca w barwach SKLA pobiła rekord Polski w skoku o tyczce.

Emocjonująca końcówka roku na Hipodromie

Mimo trudnego sezonu, koniec roku obfituje w Sopocie w ważne jeździeckie wydarzenia sportowe, nie tylko ogólnopolskie ale i międzynarodowe. W środę, 16 grudnia, na sopockim Hipodromie rozpoczną się międzynarodowe zawody rangi CSI. W miniony weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży w skokach.

Wirtualny Bieg Granicami Sopotu

Sopocki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników biegania do udziału w wirtualnym Biegu Granicami Sopotu. Na uczestników, którzy zarejestrują i udokumentują pokonany dystans czekają pamiątkowe medale i upominki.

Kamil Manowiecki wicemistrzem Europy!

W portugalskiej Vilamourze, w dniach 24-28 listopada, odbyły się Mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS:X. Srebrny medal w rywalizacji juniorów wywalczył Kamil Manowiecki, windsurfer z Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...