Aktywny Sopot

Ogniwo Sopot zaprasza na mecz i do drużyny!

Mistrzowie Polski znakomicie rozpoczęli kolejny sezon Ekstraligi Rugby, w pierwszych trzech kolejkach odnosząc trzy zwycięstwa. Szczególnie imponujący był wyjazdowy triumf z największym rywalem – Master Pharm Rugby Łódź. Jednak nie mniej cenne były wygrane z Arką Gdynia i Spartą Jarocin, które usadowiły podopiecznych Karola Czyża i Marcina Pogorzelskiego na szczycie tabeli. W IV kolejce Ekstraligi Ogniwo podejmie na własnym stadionie kolejnego mocnego przeciwnika – Awentę Pogoń Siedlce. Mecz odbędzie się w sobotę 12 września o godz. 13.00 na stadionie im. Edwarda Hodury w Sopocie.

Maks Wójcik mistrzem Europy w klasie Raceboard

W Sopocie zakończyły się ERGO Hestia Raceboard European Championship – Mistrzostwa Europy w windsurfingowej klasie Raceboard. Regaty rozegrane były w ramach Pucharu Prezesa Grupy ERGO Hestia. Była to jedyna na świecie międzynarodowa impreza klasy Raceboard w tym sezonie. Mistrzostwo Europy wywalczył Maks Wójcik z Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Sopockie Skrzatki mistrzyniami Polski

Tenisowe Skrzatki z Sopotu zostały drużynowymi mistrzyniami Polski U12 na rok 2020.

Koszykarskie emocje w ERGO ARENIE. Trefl gra z PGE Spójnią Stargard

W 2. kolejce Energa Basket Ligi 2020/2021 Trefl Sopot podejmie w ERGO ARENIE PGE Spójnie Stargard. Spotkanie w sobotę 5 września rozpocznie się o godz. 17.30. Bilety są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Mistrzostwa Polski tenisowych skrzatek

Na kortach Sopot Tenis Klubu od 4 do 6 września rozegrane zostaną Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatek U12, czyli dziewcząt do lat 12. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...