Aktywny Sopot

Zbadają klimat. Tym razem rowerowy

Sopot bierze udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020. Badania są próbą zebrania opinii na temat warunków korzystania z roweru w Polsce. Informacji dostarczą najbardziej zainteresowani, czyli rowerzyści.

„Wkręć się w Sopot". Podsumowanie rowerowej rywalizacji

Trzecia edycja gry rowerowej „Wkręć się w Sopot” zakończona. Pracownicy sopockich firm rywalizowali zbierając punkty za dojazdy rowerem do pracy. Najlepsi odbiorą nagrody.

Wirtualny Bieg Niepodległej w Sopocie

Bieg z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości odbywa się w Sopocie z niewielkimi przerwami od lat 90. W tym roku plany organizatorów i uczestników pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Z powodu narzuconych ograniczeń wydarzenie przeniesione zostało do sieci.

Zawody konne na Hipodromie – można śledzić w Interenecie

Październik to czas, gdy rozgrywki jeździeckie wracają pod dach. Aż do wiosny, raz lub dwa razy w miesiącu, na głównej hali Hipodromu będą się odbywały zawody konne. Od piątku do niedzieli, 16-18 października, rozegrany zostanie trzydniowy finał cyklu JumpOFF, który ze względu na pandemię został przesunięty z terminu wiosennego. Zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można śledzić je w Internecie.

Rozwój turystyki wodnej w Sopocie

Nowy pomost do cumowania przy molo, pawilon z zapleczem socjalnym, nowy slip i pogłębienie toru – to nowa infrastruktura żeglarska, która powstanie w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...