Aktywny Sopot

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej w Sopocie

Sopocki Hipodrom to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce. Jest także najbardziej aktywnym, każdego miesiąca odbywa się tutaj kilka imprez jeździeckich, a w okresie letnim zawody rozgrywane są niemal w każdy weekend. W dniach 23-26 września w godz. 9.00-16.00 na Hipodromie odbędzie się finał zawodów Polska Liga Jeździecka.

Po medale konno i na deskorolce

Młode sopockie sportsmenki zajęły wysokie pozycje w zawodach rangi Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody i na deskorolce.

Fantastyczna frekwencja na zawodach WKKW na Hipodromie

W niedzielę 5 września zakończyły się trwające cztery dni zmagania jeźdźców z całego świata, którzy zjechali do Sopotu na ostatnie w tym sezonie zawody międzynarodowe we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego WKKW, czyli jeździeckim triathlonie.

Z Sopotu na igrzyska, z igrzysk do Sopotu

Sezon zawodów konnych na sopockim Hipodromie trwa w najlepsze. Niemal w każdy weekend można tu oglądać skoki przez przeszkody, wyścigi konne lub zawody w ujeżdżeniu. Zwieńczeniem wakacji tradycyjnie będą jesienne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, czyli jeździecki triathlon.

Trefl Sopot podejmie Twarde Pierniki Toruń

Sezon czas zacząć! Po 151 dniach zespół Trefla Sopot wraca do ligowego grania. W niedzielę, 5 września o godzinie 18.30 w ERGO ARENIE żółto-czarni zmierzą się w Twardymi Piernikami Toruń. Bilety na spotkanie są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...