Aktywny Sopot

Derby na początek Ekstraligi Rugby

Pierwszy mecz Ekstraligi Rugby 2019-2020 rozegrany zostanie w Sopocie. Gospodarze, Ogniwo Sopot, 31 sierpnia podejmą na własnym stadionie drużynę gdyńskiej Arki.

Walczę dla #sercasopotu! przygotowania do sezonu 2019/2020 rozpoczęte

Drużyna Trefla Sopot 12 sierpnia rozpoczęła okres przygotowawczy przed rozgrywkami 2019/2020. Pod okiem trenera Marcina Stefańskiego w pierwszym tygodniu trenowali zawodnicy krajowi. Koszykarze zagraniczni dołączyli do nich w następnym tygodniu. Według wstępnego terminarza sezon zainaugurują 28 września domowym spotkaniem z Kingiem Szczecin.

Jedź rowerem – wkręć się w Sopot i zgłoś firmę do rywalizacji

Trwa nabór zgłoszeń firm do drugiej edycji rywalizacji rowerowej „Wkręć się w Sopot”. Do końca sierpnia można rejestrować chęć udziału w ekologicznej, zdrowej i przyjemnej akcji.

Święto wiatru i wody

Regaty Sopot Match Race zostaną rozegrane na wodach Zatoki Gdańskiej w dniach 21-24 sierpnia. Będzie to już 16 edycja. To jedne z najbardziej elitarnych zawodów i jedne z najważniejszych rozgrywek w światowym match racingu. Dla wielu uczestników udział w Sopot Match Race to jeden z etapów w drodze do Pucharu Ameryki.

Rajdowy weekend w Sopocie

Po raz 22. rozegrane zostaną Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski Grand Prix Sopot – Gdynia. Trasa na której zmierzą się najlepsi polscy kierowcy, będzie poprowadzona ulicami Malczewskiego i Sopocką, łączącymi Sopot z gdyńskimi Karwinami. Wyścigi odbędą się w dniach 16-18 sierpnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...