Aktywny Sopot

Mistrzostwa Polski Kobiet U16 w rugby 7

Sześć ambitnych drużyn, z których każda będzie chciała udowodnić, że na boisku jest lepsza od rywalek. Sobotni XXVII Memoriał Edwarda Hodury w Sopocie zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Warto 27 kwietnia przyjść na stadion przy ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie.

Mistrzostwa Polski Seniorów podczas WKKW Tour w Sopocie

W tym roku Hipodrom zaprasza na Międzynarodowe i Krajowe WKKW w dniach 25-28 kwietnia oraz 3-5 maja. Mistrzostwa Polski odbędą się w ramach Zawodów Międzynarodowych we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, podczas których wystartuje ponad trzysta koni i jeźdźców z kilkunastu krajów całego świata. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Trefl powalczy z Kingiem

Koszykarze Trefla Sopot podejmą na własnym parkiecie zespół Kinga Szczecin. Będzie to ostatnie domowe spotkanie sezonu 2018/2019. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 17.00. Bilety są dostępne na stronie sercesopotu.pl.

Remont alejki nadmorskiej w Sopocie

Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 15 kwietnia rozpocznie się przebudowa alejki nadmorskiej w ramach projektu budowy europejskiego szlaku rowerowego R-10. To jedna z większych inwestycji rowerowych w Sopocie. Droga zyska nową nawierzchnię i miejsca do wypoczynku. Bedzie też szersza. Na czas trwania prac uruchomiony zostanie objazd

Trefl kontra Stal

W sobotę, 13 kwietnia, sopocianie zmierzą się z jedną z najlepszych drużyn Energa Basket Ligi – Arged BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie odbędzie się w ERGO ARENIE, początek o godz. 12.40.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...