Aktywny Sopot

Żeglarskie duety na start!

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC Załóg Dwuosobowych rozpoczną się w Sopocie 7 sierpnia. Regaty rozgrywane będą w ramach Morskiego Żeglarskiego Pucharu Polski oraz cyklu Off-Short Racing. Jachtem wsparcia na trasie regat będzie flagowa jednostka sopockiego Urzędu Miasta S/Y Alf.

Parada i regaty katamaranów

Uczniowski Klub Sportowy Navigo zaprasza na Mistrzostwa Polski Katamaranów Sopot 2019. Regaty, w których weźmie udział ponad 40 dwukadłubowych jednostek, zostaną rozegrane od 9 do 11 sierpnia. O tytuły najlepszych w Polsce rywalizować będą zawodnicy pływający na katamaranach klasy A, F18 i Open.

Emocjonująca końcówka Sopot Open

Pełne trybuny, głośny doping i mecze na miarę finałów. Ostatni dzień turnieju tenisowego BNP Paribas Sopot Open był bardzo emocjonujący. Tym bardziej, że w finale debla, naprzeciw pary niemiecko-rumuńskiej stanęli Polacy.

Elektryczne wózki inwalidzkie z dofinansowaniem

Osoby z dysfunkcją ruchu mogą otrzymać do 10 tys. złotych dofinansowania na zakup wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przywrócił dofinansowanie tej formy wsparcia. Wnioski można składać w ramach programu „Aktywny Samorząd” do 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie.

VII Sopot Beach Rugby

Sopot Beach Rugby, czyli największy plażowy turniej rugby w Polsce i jeden z największych w Europie już 3 sierpnia na sopockiej plaży. Wystąpi ponad 30 drużyn, zarówno męskich jaki i kobiecych. O zwycięstwo będą walczyć czynni rugbiści i rugbistki, oldboje, amatorzy, a nawet przedstawiciele innych dyscyplin sportu, dla których rugby na plaży to nie tylko zabawa, ale także świetny trening uzupełniający. Start turnieju o godz.11.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...