Aktywny Sopot

Trefl Sopot kontra Śląsk Wrocław

Kibice koszykówki czekają na kolejny mecz żółto-czarnych. Najbliższe spotkanie, w ramach 22. kolejki Energa Basket Ligi Trefl Sopot zagra na własnym parkiecie. Przeciwnikiem sopocian będzie WKS Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się 7 marca w ERGO ARENIE.

Na derby z nowym herbem

Runda rewanżowa Ekstraligi Rugby rusza na początku marca. Pierwszy mecz sopockie Ogniwo rozegra w niedzielę, 8 marca, o godz. 12:30 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Derbowym przeciwnikiem sopocian będzie gdyńska Arka. To kolejne z serii sopocko-gdyńskich spotkań. Sopocianie są faworytami meczu, w czerwcu ubiegłego roku po raz dziesiąty wywalczyli tytuł mistrza Polski.

Sezon halowy na Hipodromie do końca marca

Przed nami trzy duże imprezy halowe, po których nastąpi inauguracja sezonu otwartego i wielkie imprezy, rozgrywane na świeżym powietrzu.

Młodzieżowy Puchar Polski dla Trefla

W finale Młodzieżowego Pucharu Polski (U-20) Trefl Sopot pokonał Asseco Arkę Gdynia, zdobywając pierwsze trofeum w historii tych rozgrywek! Spotkanie odbyło się w warszawskiej Arenie Ursynów. Za najlepszego zawodnika meczu uznano środkowego żółto-czarnych, Szymona Zapałę.

Skoczny weekend na Hipodromie

Ponad 200 koni i jeźdźców wystartuje podczas trzydniowych zawodów w skokach przez przeszkody, które rozegrane zostaną na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu w dniach 14-16 lutego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...