Aktywny Sopot

Angelika Cichocka i Piotr Zeszutek najlepszymi sopockimi sportowcami 2017 roku

W Sali Balowej hotelu Sofitel Grand Sopot po raz kolejny wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla sopockich sportowców. Na Sopockiej Gali Sportu, która odbyła się 25 stycznia, triumfowali lekkoatletka Angelika Cichocka i rugbista Piotr Zeszutek. Wyróżniono także Drużynę Roku, trenerów, najlepsze imprezy i Mecenasa Sportu.

Aktywny początek roku na Hipodromie

Choć może się wydawać, że zima to czas odpoczynku dla osób uprawiających jeździectwo, sopocki Hipodrom przygotował dla nich bardzo bogatą ofertę zawodów, które odbywają się pod dachem, w największej w Polsce krytej ujeżdżalni.

W Dzień Babci Trefl podejmie Polpharmę

Na kibiców koszykówki w niedzielne popołudnie, 21 stycznia, czekać będą ekscytujące derby! W Dzień Babci „serce Sopotu” rozegra drugie spotkanie domowe w 2018 roku. Tym razem do ERGO ARENY przyjedzie Polpharma Starogard Gdański.

Najmłodsi zmierzą się na sopockich kortach

W weekend 13 i 14 stycznia, na kortach Sopot Tenis Klubu rozegrany zostanie halowy turniej tenisowy dla dzieci, o puchar prezesa Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. Turniej odbędzie się w ramach programu Tenis 10.

Umowa na leśne szlaki rowerowe podpisana!

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego podpisana została umowa partnerska o dofinansowaniu projektu pod nazwą „Szlak Turystyczny przez Trójmiejski Park Krajobrazowy wraz z łącznikami”. Do projektu przystąpiły Gdańsk, Sopot i Gdynia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...