Aktywny Sopot

Zawodowcy i amatorzy na kortach

To będzie bardzo intensywny rok na kortach Sopot Tenis Klubu. W planach jest aż 70 turniejów tenisowych, w tym prestiżowy Challenger Sopot Cup 2018, który będzie rozgrywany na przełomie lipca i sierpnia. Swoje turnieje będą mieli również amatorzy. Najbliższy już w sobotę i niedzielę, 17 i 18 lutego.

Konie zatańczą na Hipodromie

Miłośnicy koni i zawodów konnych będą mieli w lutym kilka powodów do odwiedzenia sopockiego Hipodromu. Miesiąc zapowiada się pod tym względem naprawdę atrakcyjnie. Zobaczymy skoki przez przeszkody, a także widowiskowe i precyzyjne ujeżdżenie.

Sopockie zawody w ścisłej światowej czołówce

Z wielką radością informujemy, że znane miłośnikom jeździectwa i nie tylko, sopockie zawody w skokach przez przeszkody CSIO 5* znalazły się w pierwszej dywizji europejskich rozgrywek Pucharu Narodów FEI Longines Nations Cup Jumping. Tym samym Sopot znalazł się w niezwykle prestiżowym gronie ośmiu miast organizatorów obok La Baule, Samorin, St Gallen, Rotterdam, Falsterbo, Hickstead i Dublina.

Największa impreza przygodowa tej zimy

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów Ekstremalnych – to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła 27 stycznia 2018 r. zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.

Angelika Cichocka i Piotr Zeszutek najlepszymi sopockimi sportowcami 2017 roku

W Sali Balowej hotelu Sofitel Grand Sopot po raz kolejny wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla sopockich sportowców. Na Sopockiej Gali Sportu, która odbyła się 25 stycznia, triumfowali lekkoatletka Angelika Cichocka i rugbista Piotr Zeszutek. Wyróżniono także Drużynę Roku, trenerów, najlepsze imprezy i Mecenasa Sportu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...