Aktywny Sopot

Trefl Sopot zagra dla Ukrainy

W związku z trwającą na Ukrainie wojną Trefl Sopot rozpoczyna szereg działań, które będą znakiem solidarności i poparcia dla narodu ukraińskiego. Klub wesprze ogólnopolską zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie przeznaczając 50% przychodu z biletów zakupionych na mecz Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław. Spotkanie odbędzie się 5 marca o 17.30 w ERGO ARENIE. Bilety są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Bieg „Inki” wokół Łysej Góry

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza na kolejny Bieg „Inki”. Rywalizacja zostanie rozegrana 5 marca 2022 roku na stoku Łysej Góry. Do przebiegnięcia będzie trasa o długości 2022 metrów. Na uczestników czekają pamiątkowe medale, a także kuchnia polowa i wspólne śpiewanie żołnierskich pieśni.

Zrewanżować się i wygrać! HydroTruck Radom – Trefl Sopot

W ostatnim spotkaniu w lutym koszykarze Trefla Sopot zagrają na wyjeździe z HydroTruckiem Radom. Żółto-czarni spróbują zrewanżować się za mecz z pierwszej rundy, kiedy to w ERGO ARENIE rywale zwyciężyli 85:80. Dla naszych zawodników będzie to także pierwsza okazja do gry w Radomskim Centrum Sportu. Zmagania rozpoczną się 16 lutego o godzinie 20.00, a transmisje ze spotkania przeprowadzi platforma Emocje.tv.

Fantastyczne starty lekkoatletów SKLA

Podczas odbywającej się pod koniec stycznia w niemieckim Karlsruhe pierwszej imprezy z cyklu World Athletics Indoor Tour znakomicie spisali się lekkoatleci z Sopotu. W Toruniu startowała lekkoatletyczna młodzież, która przywiozła do domu aż 11 medali.

Koniec marzeń o awansie. Trefl Sopot – CSM CSU Oradea 73:83

W piątym spotkaniu TOP16 FIBA Europe Cup Trefl Sopot przegrał z CSM CSU Oradeą 73:83 (16:17, 19:18, 23:25, 15:23). Porażka oznacza koniec szans na awans do dalszej fazy rozgrywek. Najwięcej punktów dla żółto-czarnych zdobył Brandon Young (22).

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...