Aktywny Sopot

Ruszaj się w Sopocie

Na gimnastykę, zumbę, a także morsowanie zaprasza stowarzyszenie Zawsze w Formie. To bezpłatne zajęcia skierowane do seniorów, osób z niepełnosprawnościami, rozpoczynających aktywność, wracających do niej po przerwie oraz wszystkich chętnych mieszkańców.

Harpuś. Z mapą po przygodę

Klub Harpagan i Urząd Miasta Sopotu zapraszają chętnych do wzięcia udziału w Harpusiu – biegu na orientację, który odbędzie się w sobotę, 25 listopada, na sopockich błoniach. Zapisy trwają. Mieszkańcy z Kartą Sopocką pobiegną bez opłat.

Koszykarskie derby Trójmiasta po raz 42.

Na ten mecz czeka całe Trójmiasto! w Czwartek, 23 listopada o godzinie 20.00 w Polsat Plus Arenie Gdynia rozpocznie się spotkanie Krajowej Grupy Spożywczej Arki Gdynia z Treflem Sopot, czyli 42. derby Trójmiasta. W ostatnich rywalizacjach sopocko-gdyńskich lepiej spisywali się żółto-czarni i z pewnością zrobią wszystko, aby po raz kolejny zwyciężyć z przeciwnikiem zza miedzy. Zmagania będą transmitowane za pośrednictwem Polsat Sport Extra. Do hali przy ulicy Kazimierza Górskiego 8 wybiera się Klub Kibica Żółto-Czarni. Sopoccy kibice będą dopingować z sektora H1.

„Wkręć się w Sopot 2023”. Podsumowanie rywalizacji rowerowej

Zakończyła się kolejna edycja gry rowerowej „Wkręć się w Sopot”. Jak co roku, pracownicy sopockich firm rywalizowali zbierając punkty za dojazdy do pracy rowerami. W ciągu dwóch miesięcy przejechali w sumie ponad 345 tys. km.

Sopocki Klub Żeglarski rozwija sekcję SUP

Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot, znany dotychczas głównie z żeglarstwa, rozszerzył zakres swojej działalności m.in. o sekcję SUP, która już odnosi sukcesy, reprezentując klub i Sopot w Polsce i za granicą.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...