Aktywny Sopot

Powtórka finału Ekstraligi Rugby

W II kolejce Ekstraligi Rugby Ogniwo Sopot podejmie na własnym stadionie Master Pharm Rugby Łódź. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia o godz. 14.00. Będzie to rewanż za lipcowy mecz finałowy, czyli pojedynek mistrzów z wicemistrzami Polski w rugby.

Anna Kiełbasińska na Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły!

Tegoroczne Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły zostanie rozegrane na Stadionie Leśnym Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w poniedziałek, 30 sierpnia, o godz. 17.00. W tegorocznym memoriale weźmie udział około 20. olimpijczyków i medalistów Igrzysk Olimpijskich, wśród nich Anna Kiełbasińska z SKLA, srebrna medalistka z Tokyo.

Katamarany powalczą o mistrzostwo Polski

Kolejny raz w tym sezonie w Sopocie odbędą się regaty katamaranów. Żeglarze klasy Formuła 18 i A-class walczyć będą o mistrzostwo Polski. Organizatorem jest klub żeglarski UKS Navigo. Regaty odbędą się w dniach 20-22 sierpnia.

Anna Kiełbasińska na Memoriale Sidły

Wiele sportowych emocji czeka na tych, którzy 30 sierpnia o godz. 17.00 odwiedzą Stadion Leśny. Okazją będzie Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Na memoriale zobaczymy czołówkę Sopockiego klubu lekkoatletycznego, w tym naszą srebrną medalistkę olimpijską z Tokyo Annę Kiełbasińską, a także zaproszone gwiazdy lekkiej atletyki z zagranicy. Wstęp jest wolny.

Czas na finał Rolkowiska!

Przed nami ostatnia tegoroczna niedziela na rolkach w ERGO ARENIE. 22 sierpnia, poza warsztatami w strefach i możliwością swobodnej jazdy, w hali odbędą się pokazy gości specjalnych i konkursy z nagrodami. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...