Aktywny Sopot

Cel: pokonać starych znajomych. Trefl Sopot – CSM CSU Oradea

W ostatnim domowym meczu w TOP16 FIBA Europe Cup Trefl Sopot zagra z CSM CSU Oradeą. W rumuńskiej drużynie występuje dwóch byłych zawodników sopockiego klubu – Nikola Marković i Martynas Paliukenas, oraz czterech koszykarzy, którzy mają za sobą grę w Energa Basket Lidze: Kris Richard, Garlon Green, Mark Ogden i Stephen Holt. Spotkanie w ERGO ARENIE rozpocznie się w sobotę, 5 lutego, o godzinie 18.00. Bilety są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

W nowym roku na Hipodromie

Na Hipodromie trwa bardzo intensywny sezon halowy. Najbliższe zawody odbędą się 12-13 lutego oraz 25-27 lutego. Imprezy odbywają się na Hali Pomarańczowej (od strony Żabianki). Wstęp jest bezpłatny. Specjalną ofertę gastronomiczną dla widzów przygotowały food trucki, które tradycyjnie już stacjonują przy kompleksie nowych stajni.

Udana Cavaliada w Sopocie

Cztery dni, 27 konkursów, 180 zawodników, ponad 300 koni, 10 000 kibiców, 28 wystawców, 82 akredytowanych dziennikarzy – tak w liczbach można podsumować pierwszą edycję CAVALIADY rozegranej w dniach 20-23 stycznia w ERGO ARENIE.

Cavaliada – wielkie jeździeckie święto po raz pierwszy w Sopocie!

Cavaliada, jedna z największych imprez jeździeckich, będzie gościła w ERGO ARENIE od 20 do 23 stycznia 2022 r. Przed nami cztery dni wielkich sportowych emocji i dobrej zabawy dla publiczności, dla której przygotowano pokazy, konkursy rozrywkowe i targi. Sopockie przedszkolaki i uczniowie klas I-IV odwiedzą ERGO ARENĘ bezpłatnie.

Sopot Tenis Klub na podium

Sopot Tenis Klub zajął 3. miejsce w kategorii Klub Roku w rankingu Licencjonowanych Trenerów Tenisa. Na podium, z medalami mistrzostw Polski stanęły też sopockie tenisowe Skrzatki.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...