Aktywny Sopot

Aktywne Niedziele wracają do ERGO ARENY

Powakacyjna inauguracja Aktywnych Niedziel już w najbliższy weekend, 29 września. Wstęp jest wolny, zapraszamy całe rodziny!

Olimpiada programistów na Stadionie Leśnym

Na Stadionie Leśnym w Sopocie 26 września wystartuje pierwsza Ogólnopolska Olimpiada dla Programistów Just Join Olympics 2019, organizowana przez trójmiejski startup Just Join It. Uczestnictwo w imprezie to nie tylko niepowtarzalna szansa zapisania się na kartach historii, współtworząc nowe dyscypliny sportów, ale również wsparcie projektu Szkoła 3.0 Fundacji Sarigato, który pomaga dzieciom z trudnych środowisk, w szczególności domów dziecka i rodzin zastępczych. Głównym celem projektu jest nauka programowania i robotyki oraz wsparcie podopiecznych w codziennej edukacji.

Trefl Sopot rozpoczyna sezon

Koszykarski sezon 2019/2020 czas zacząć! W inauguracyjnej kolejce, 28 września, Trefl Sopot podejmie w ERGO ARENIE drużynę King Szczecin.

Przejazd rowerowy ulicami Sopotu

Zapraszamy mieszkańców Sopotu, urzędników i sopockich radnych na studyjny przejazd rowerowy, który odbędzie się w najbliższą środę, 18 września. Start o godzinie 16.15 spod Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 25/27.

Babie lato na Hipodromie

Za nami wielkie imprezy jeździeckie, które tradycyjnie rozgrywane są na Hipodromie wiosną: dwutygodniowe WKKW Tour Sopot na przełomie kwietnia i maja oraz czerwcowe LOTTO CSIO5* Sopot, które jest największą taką imprezą w Polsce. Po bardzo udanym sezonie wiosennym i wakacyjnej przerwie Hipodrom znowu zaczyna tętnić sportowym życiem.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...