Aktywny Sopot

Jeździeckie pożegnanie lata na Hipodromie

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W dniach 23-25 września rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w Skokach przez Przeszkody.

Triathlon wraca do Sopotu

Pływanie od ostrogi sopockiego molo na dystansie 300m, jazda na rowerze po sopockich ulicach na dwóch pętlach na długości ok 10 km i bieganie na dystansie 2,5 km po nadmorskich alejkach z finiszem na Skwerze Kuracyjnym. Triathlon odbędzie się w Sopocie w sobotę, 17 września. W okolicach molo i alejek nadmorskich należy się spodziewać zmian w organizacji ruchu pieszego i rowerowego.

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych

W weekend 10-11 września 2022 r. odbędzie się 5. edycja Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych. Tym razem areną zmagań najlepszych zawodników w kraju będzie Sopot, a ściślej sopockie błonia.

Turniej blind tenisa w Sopocie. Nie widzimy problemu!

Na kortach Sopot Tenis Klubu, w dniach 8-11 września, rozegrany zostanie turniej Blind Tenisa, czyli tenisa dla osób niewidomych i niedowidzących. Na sopockich kortach zobaczymy zawodników blind tenisa z 7 krajów, również z Polski.

„Wkręć się w Sopot”. Startuje kolejna edycja gry rowerowej

1 września rusza kolejna edycja gry rowerowej „Wkręć się w Sopot”, w której mogą wziąć udział pracownicy sopockich firm. W ramach gry, przez 2 miesiące, we wrześniu i październiku uczestnicy rowerowej rywalizacji będą dojeżdżać do pracy rowerem zliczając dojazdy i pokonane kilometry przy pomocy dedykowanej aplikacji Activy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...