Aktywny Sopot

Widowiskowe regaty katamaranów Trzy Mola

W ramach Pucharu Polski Katamaranów 2017, 10 i 11 czerwca w Sopocie odbędą się Regaty Katamaranów Trzy Mola. W sobotę przed wyścigami, o godz. 11.30, jednostki zaprezentują się na paradzie przy sopockim molo. Wyścigi rozpoczną się w sobotę od godz. 12.00, a w niedzielę o 11.30.

Sopockie Wakacje pod Żaglami 2017

Uwaga młodzi żeglarze! Miasto Sopot chętnych do udziału w rejsach po Zatoce Gdańskiej i do portów południowo-wschodniego Bałtyku zaprasza na pokład S/Y Alf.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup zapraszają do wzięcia udziału w XXII Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2017. Impreza odbędzie się 3 czerwca. Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na parkingu przy Operze Leśnej, ul. Moniuszki. Starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Badanie preferencji rowerzystów 2017

W związku z planowanymi dużymi inwestycjami w infrastrukturę rowerową gorąco zapraszam do wypełnienia nakiety na temat preferencji rowerzystów poruszających się po Sopocie. Ankieta jest krótka, w pełni anonimowa i może ją wypełniać każdy, kto choć raz poruszał się rowerem po Sopocie. Link do ankiety: ANKIETA Ankietę można wypełniać do końca maja 2017r.

Tym, którym bliskie są sprawy dzieci. Zaproszenie dla rodziców, dziadków, opiekunów, wychowawców

Dziecko stale do nas coś mówi. Niejednokrotnie nie wprost. Często komunikuje nam coś poprzez ciało i gesty... może pokazując nam coś w innych, nieświadomie chce zwrócić naszą uwagę na to co Je teraz porusza i przy czym Ono jest; czego potrzebuje czy  może czego Mu brakuje.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...