Aktywny Sopot

„Wkręć się w Sopot”. Startuje kolejna edycja gry rowerowej

1 września rusza kolejna edycja gry rowerowej „Wkręć się w Sopot”, w której mogą wziąć udział pracownicy sopockich firm. W ramach gry, przez 2 miesiące, we wrześniu i październiku uczestnicy rowerowej rywalizacji będą dojeżdżać do pracy rowerem zliczając dojazdy i pokonane kilometry przy pomocy dedykowanej aplikacji Activy.

Zakończyły się żeglarskie wakacje w ramach projektu „Pomorskie żagle wiedzy – Sopot”

W ramach projektu „Pomorskie żagle wiedzy – Sopot” w okresie wakacyjnym zrealizowano 4 turnusy półkolonii oraz tematyczne warsztaty żeglarskie. Z oferty skorzystało ponad 80 uczniów szkół podstawowych z Sopotu.

Regaty o Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia

Sopocki Klub Żeglarski zaprasza na 21. Regaty o Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia. W dniach 2-4 września w ramach imprezy rozegrane zostaną mistrzostwa Polski w klasach Techno293 oraz Finn. Po raz pierwszy w Sopocie odbędzie się rywalizacja na deskach SUP.

Złoto i brąz dla sopockich kitesurferek

W rozegranych w Pucku Mistrzostwach Polski w klasie Formula Kite Open doskonale wypadły zawodniczki SKŻ ERGO Hestia Sopot. Złoto w kategorii Open kobiet oraz U21 wywalczyła Magdalena Woyciechowska, a brązowy medal trafił do Niny Arcisz. Dominika Sawicka zajęła 5 miejsce.

Sopocka amazonka z medalem mistrzostw Polski

W Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody rozegranych w przedostatni sierpniowy weekend w ośrodku jeździeckim Wierzbna – Biały Las na Dolnym Śląsku, dobrze zaprezentowały się zawodniczki Sopockiego Klubu Jeździeckiego. Iga Biegalska przywiozła do Sopotu brązowy medal.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...