Aktywny Sopot

Jeździecki triathlon na pożegnanie lata

Wrzesień to na terenie zabytkowego Hipodromu czas tradycyjnie kojarzony z Wszechstronnym Konkursem Konia Wierzchowego. W tych widowiskowych zawodach składających się z trzech konkurencji, wezmą udział jeźdźcy z całego świata. Zawody WKKW rozegrane będą na sopockim Hipodromie w weekend, od 7 do 9 września.

ERGO Hestia Championships – Mistrzostwa Europy Windsurf-Foil

Nie kończą się windsurfingowe emocje w Sopocie. Po zakończeniu zmagań najlepszych Europejczyków w klasie RS:X przyszedł czas na mistrzostwa Europy Windsurf-Foil.

Jedź rowerem, „Wkręć się w Sopot”!

Miasto Sopot od wielu lat prowadzi działania wspierające komunikację rowerową i zdrowy styl życia. Po wielkim sukcesie kampanii „Rowerowy Maj” propagujących jazdę rowerem wśród dzieci przyszła pora na rywalizację dla dorosłych.

Sopot Match Race

Regaty Sopot Match Race, zaliczane do Pucharu Świata, to żeglarski odpowiednik samochodowej Formuły 1. Kolejna edycja, podobnie jak kilkanaście poprzednich, przyciągnie do Sopotu nie tylko światowej klasy żeglarzy ale także ludzi biznesu, kultury i sportu. Święto wiatru i wody odbędzie się w dniach od 22 do 25 sierpnia.

ERGO Hestia Championships

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska – ta trójka zawodników znajdzie się w liczącej ponad 30 osób polskiej ekipie, która wystartuje w ERGO Hestia Championships – Mistrzostwach Europy w klasie RS:X. W czwartek 16 sierpnia, podczas konferencji prasowej reprezentanci SKŻ ERGO Hestia opowiadali m.in. o planach na mistrzowskie regaty.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...