Aktywny Sopot

Mistrzowie deski w Sopocie

W drugiej połowie sierpnia w Sopocie pojawią się najlepsi windsurferzy z Europy i świata. Wezmą udział w ERGO Hestia Championships, Mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów. Regaty odbędą się od 19 do 25 sierpnia i będą również okazją do uświetnienia 35. rocznicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Turniej Tenisowy Sopot Open

Turniej tenisowy Sopot Open, w randze Challenger ATP, odbędzie się na kortach ziemnych Klubu Tenisowego Arka w Gdyni od 30 lipca do 5 sierpnia 2018 r. Turniej główny poprzedzą eliminacje rozgrywane w dniach 28-29 lipca.

Sopot Beach Rugby, czyli z jajem na plaży

Od 3 do 5 sierpnia na sopockiej plaży rządzić będzie rugby. Sopot Beach Rugby, jeden z największych tego rodzaju turniejów w Polsce, odbędzie się w ramach XXVI Memoriału im. Edwarda Hodury.

Wyścigi pływackie dookoła molo – UWAGA! ZMIANA TERMINU

W związku z wykwitem sinic na sopockich kąpieliskach termin pierwszego wyścigu pływackiego zostaje przełożony z 28 lipca na 11 sierpnia.

Lekkoatletyczne Grand Prix im. Sidły z gwiazdami

W ubiegłym roku lało jak z cebra. W tym roku liczymy na wyśmienitą pogodę, bo pozostałe atrakcje są właściwie gwarantowane. Zwłaszcza sportowe emocje, których jak zwykle na „Sidle” nie zabraknie. Zapewnią je utytułowani lekkoatleci, którzy na sopocki Stadion Leśny zjadą z całego świata. Początek mityngu w piątek, 27 lipca, o godz. 17.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...