Aktywny Sopot

Rejs Alfem atrakcją Dni Otwartych Funduszy Europejskich [AKTUALIZACJA]

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. Beneficjenci funduszy europejskich już po raz piąty otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, bezpłatne wejścia lub prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. W tym roku sopocką atrakcją 12 i 13 maja będą bezpłatne rejsy dwumasztowym S/Y Alf.

Regaty „Trzy Mola”

W dniach 5-6 maja w Sopocie odbędzie się pierwsza impreza zaliczana do Pucharu Polski Katamaranów 2018 – regaty Trzy Mola. Regaty organizowane są przez Uczniowski Klub Sportowy NAVIGO pod patronatem Miasta Sopotu oraz pod auspicjami Polskiego Związku Żeglarskiego.

Dwutygodniowe zawody jeździeckie na sopockim Hipodromie

W tym roku Hipodrom zaprasza na Międzynarodowe i Krajowe WKKW w dniach 27-29 kwietnia oraz 4-6 maja. Zawody rozegrane zostaną na świeżym powietrzu, wstęp jest bezpłatny. WKKW, nazywany jeździeckim triathlonem, to jedna z olimpijskich konkurencji jeździeckich – bardzo wymagający sprawdzian wszechstronnego przygotowania konia i jeźdźca.

Nazwa Roweru Metropolitalnego wybrana

Mevo to nazwa, która zwyciężyła w konkursie na nazwę Roweru Metropolitalnego, zdobywając 51 proc. głosów. Autor zwycięskiej nazwy otrzymał 6-letni karnet na Rower Metropolitalny.

Sportowa majówka dla dużych i małych

Majówka na sportowo z MOSiR w Sopocie zapowiada się bardzo różnorodnie. Będzie i siatkówka na plaży, i boule, i stare dobre kapsle!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...