Aktywny Sopot

Bezpłatne szkolenia ratowników wodnych w Sopocie

Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe rozpoczyna nabór młodzieży na kursy ratowników wodnych, pierwszej pomocy i patent sternika motorowodnego. Szkolenia są przeznaczone dla młodych ludzi z Sopotu, którzy ukończyli 18 lat, dobrze pływają i szukają pomysłu na ciekawą pracę w wakacje. Kursy są darmowe dla uczestników - będą oni zobowiązani do odpracowania ich jako ratownicy na sopockich plażach.

Aktywna Niedziela w ERGO ARENIE

W ostatnią niedzielę lutego, w godz. 11.00-16.00, z entuzjastami sportu i zdrowego trybu życia spotkają się m.in. zawodnicy Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, a o tym, jak rozpocząć bieganie, jak ćwiczyć regularnie i efektywnie, opowiadać będą specjaliści z Centrum Medycyny Sportowej Rehasport Clinic. Wstęp jest wolny.

Zdrowi i aktywni szykują się do wiosny

Bezpłatne zajęcia, które proponuje stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni, to doskonały sposób na poprawienie formy. Dla wszystkich chętnych do wyboru: joga, fitness i zumba.

Trefl Sopot wraca do domu

Po blisko dwóch miesiącach na wyjeździe sopoccy koszykarze wracają do ERGO ARENY. W ostatnim rozegranym tam spotkaniu „serce Sopotu”, po emocjonującym starciu pokonało lokalnego rywala – Polpharmę Starogard Gdański. W poniedziałek, 19 lutego, podopieczni Marcina Klozińskiego będą chcieli tę sztukę powtórzyć w meczu z AZS-em Koszalin.

Zawodowcy i amatorzy na kortach

To będzie bardzo intensywny rok na kortach Sopot Tenis Klubu. W planach jest aż 70 turniejów tenisowych, w tym prestiżowy Challenger Sopot Cup 2018, który będzie rozgrywany na przełomie lipca i sierpnia. Swoje turnieje będą mieli również amatorzy. Najbliższy już w sobotę i niedzielę, 17 i 18 lutego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...