Aktywny Sopot

Święto wiatru i wody

Regaty Sopot Match Race zostaną rozegrane na wodach Zatoki Gdańskiej w dniach 21-24 sierpnia. Będzie to już 16 edycja. To jedne z najbardziej elitarnych zawodów i jedne z najważniejszych rozgrywek w światowym match racingu. Dla wielu uczestników udział w Sopot Match Race to jeden z etapów w drodze do Pucharu Ameryki.

Rajdowy weekend w Sopocie

Po raz 22. rozegrane zostaną Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski Grand Prix Sopot – Gdynia. Trasa na której zmierzą się najlepsi polscy kierowcy, będzie poprowadzona ulicami Malczewskiego i Sopocką, łączącymi Sopot z gdyńskimi Karwinami. Wyścigi odbędą się w dniach 16-18 sierpnia.

Żeglarskie duety na start!

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC Załóg Dwuosobowych rozpoczną się w Sopocie 7 sierpnia. Regaty rozgrywane będą w ramach Morskiego Żeglarskiego Pucharu Polski oraz cyklu Off-Short Racing. Jachtem wsparcia na trasie regat będzie flagowa jednostka sopockiego Urzędu Miasta S/Y Alf.

Parada i regaty katamaranów

Uczniowski Klub Sportowy Navigo zaprasza na Mistrzostwa Polski Katamaranów Sopot 2019. Regaty, w których weźmie udział ponad 40 dwukadłubowych jednostek, zostaną rozegrane od 9 do 11 sierpnia. O tytuły najlepszych w Polsce rywalizować będą zawodnicy pływający na katamaranach klasy A, F18 i Open.

Emocjonująca końcówka Sopot Open

Pełne trybuny, głośny doping i mecze na miarę finałów. Ostatni dzień turnieju tenisowego BNP Paribas Sopot Open był bardzo emocjonujący. Tym bardziej, że w finale debla, naprzeciw pary niemiecko-rumuńskiej stanęli Polacy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...